bugün

gerçekleri görmek istemeyenlerin ve ayakta uyutulan halktan kazanç elde edenlerin pek tabiki de rahatsızlık duyacağı tartışma programıdır.
(bkz: kanalturk)
(bkz: bizkaçkişiyiz)
kanalından ve sahibinden oluşan empati ? sebebiyle izlenmeme rekoru kıran program.
kurdugu tv nin parasal kaynagını açıklayamamış, ulusalcı mitingler de en büyük dolandırıcı benim diye bagırmış tuncay özkanın kör göze parmak, kendinin aslın da ne oldugunu anlattıgı, program.
aslında doğru adı tuncay özkan ve kerimcan kamal'la gündem olan kanalturk'te pazar günleri öğle vaktinde (saat 12.00) yayınlanan program. tuncay özkan bir ara gazeteci cüneyt arcayürek ile politika durağı'nı sunuyordu günün o vakitlerinde. şimdi karşısında kerimcan kamal var ama bu programın formatı ötekine göre biraz farklı. önceden cüneyt arcayürek konuşur, tuncay özkan "helal abi", "süper konuşuyorsun" gibi sözlerle onu desteklerdi. şimdi tuncay özkan konuşuyor, kerimcan kamal sözleriyle onu destekliyor.

seyri keyifli olan programın bazı yerlerinde tuncay özkan eser gürler.

mesela; 3 şubat 2008 pazar günkü yayında tuncay özkan, ali bayramoğlu'na "ispatlamazsan şerefsizsin namussuzsun" gibi sözler söylemişti. buna sebep olan da; -kerimcan kamal'ın söylediğine göre- ali bayramoğlu bir yazısında "cumhuriyet mitinglerini yapanların da ne olduğunu gördük" filan gibi bir imada bulunmuş olması. bu imayı yaparken ergenekon çetesi'nden bahsetmekteymiş. bunu duyan özkan*, daha cümle bitmeden başladı ali bayramoğlu'na sövüp saymaya. ekran karşısında heyecanlandım ben de bir anda.

buna benzer bir olayı 23 Mart 2008 günündeki yayınında da emre aköz için de yaşatmıştı bizlere.
demedi demeyin bu tuncay yarın chpnin başına da geçer. memleketin anasını ağlatır. baksanıza birkaçkişiyiz. milyon taneyiz filan diye bir sürü propoganda...
adı üzerinde edi ile büdü birlikteliği. büyükler için susam sokağı. yalnız susam sokağının çocuklar için olanı trtde iken büyükler için olanı kanaltürktedir.
geçen haftadaki önemli konular hakkında yorum yapan ve muhalefet oluşturan program...
(bkz: advertorial)
sözde muhalif, özde çıkarcı kemalist cenahın her pazar yaptığı şiddetli hezeyan patlamasından öteye gitmeyen program.