bugün

adet dönemlerinde gergin, yalnız, yorgun hisseden kızın en büyük dayanığıdır bu erkek. sırlarını paylaşır, sinirini boşaltır vb... ve bunlardan sonra, erkeğin bir ilişkisi olmasına rağmen kız erkekle birlikte olmak ister. çünkü yanında huzurludur.
(bkz: yok böle bişi)
(bkz: at yalanı zikeyim inananı)
(bkz: redwinemania)

2 $ukela, 1 yazar altı entry ve 1 yaran entrylere yazılmasıyla tamamdır. *
(bkz: kendisine iyi davranan kıza asık olan erkek)
(bkz: açılın ben geliyorum)
(bkz: kadın kadın kadın)
(bkz: olsa da yesek)
daha önce, anasından emdiği sütü burnundan getirip, canına okuyan bir erkeğe çatmışsa ihtimal dahilindedir. en azından, o kişi yanında mutlu olduğu için aşık olduğunu sanacaktır.
paraya pula onem vermeyen kizin oda arkadasidir.
sevgiye muhtaç kişilik.
(bkz: yok böyle bişey)
(bkz: varsa nerde)
(bkz: tutmayın beni)
(bkz: iyimser bir gül)
kendısıne ıyı davranan erkeın butun duygularını ıstısmar ederek "senı gercekten cok sevıyorum, kardesım gıbısın" dıyen versıyonuda vardır.
(bkz: kendısıne ıyı davranan erkegı kardesı gıbı gormek)
(bkz: kendisine iyi davranan her kıza aşık olan erkek)
soluklanma, kendisine duyduğu güveni, inancı tazeleme isteği duyan ve bunu aşk diye tanımlayan kızdır.

aşık olmak için sadece iyi davranan bir insan yeter şart değildir. böyle birisini sevmek mümkündür, fakat aşk için daha karmaşık bir kombinasyon gereklidir.

mutlu olmak istiyorsan aşık olduğunla evlenme önermesine bakarsak, aşkın hiç de sadece toz pembe mutluluk anlarından ibaret olmadığını görürüz.

aşk daha çok, uzun süre uçurumların dibi, kısa süre bulutların üstü kavramıdır.

sevgi ise, sıcak kumsalda denizin dalgalarını dinleyerek sırtüstü uzanmanın keyfidir.

insan işte, adrenalin tutkusuna yenilip, sıcak kumsalda uzanmak yerine kısacık bulutların üstü an'ı için bol miktarda uçuruma düşmeyi yeğler.
insan en başta huzurlu bir yer arar.bulmuşsa hemen sığışmaya bakar.
stocholm sendromunun aşk versiyonudur.
çok nadir yaşanan durumlardan biridir. bir kız genellikle kendisine sorun çıkaran, onu üzen, aşağlıyan ve kendisine ilgi göstermeyen erkeklere abayı yakmaktadır. kendisine bu şekilde davranan erkeğe abayı yakan kız terk edildikten sonra kendisine iyi davranan erkeği sadece o üzülmesin diye hayatına sokar. genellikle türk filmlerinde süleyman turan bu rolleri üstlenmektedir. kendiside zaten esas oğlan pişman olup hülya koçyiğit'e geri dönünce kafasını öne eğer ceketini alır ve kapıdan çıkar gider. bunu bir türkan şoray yapmaz. selvi boylum al yazmalım'da ahmet mekin'i terk etmeyerek delikanlılığını kanıtlamıştır.
kendisine kötü davranan erkeğe aşık olan kızdan daha iyidir.
kadinlar genellikle erkekler gibi aptalca asik olmayacaklarindan, karsilasilma ihtimali dusuk olan bir insan.

kadin, kritersiz asik olmaz.
doğru olanı da buydu. aferin kız sana.
ilan;

itinayla iyi davranılır !
tel no...
cep no...
ilk görüşte olansa aşk eğer, yapılan bütün çıkarsamalar yanlış bütün önermeler değişken demekmiş.
ilk görüşte aşık olunabiliyorsa eğer ulvi bir şeymiş aşk.
o nedenle de birden bire bitmemesi de- tüm yaşananlara rağmen- olağanmış. hoşgörünüz beni efendim hoşgörünüz.
(bkz: file not found)
4 s kuralına aykırı davranan kızdır.