bugün

efendim ülkemiz sınırları içinde sayıları azımsanmayacak derecede olan erkek türüdür. bu erkek kardeşlerimiz muhtemelen badak felsefesini benimsemiş, kendisine gülümseyen her kızda aşk mesajı arayan tiplerdir. uzak durmakta faide olup, aksi şekilde iyi davranıp kalplerini kırmak galatimeşhurdandır.
Ezik olup, kendilerine güvenmezler; gazla calışırlar.
genelde abaza olan erkek türüdür. kendisine iyi davranan kızlara aşık olup yanıp tutuşurlar. genelde o kızla sevgili olamazlar.
gun gormemis kiz modelinin erkek versyonudur.
(bkz: quasimodo)
evli olduğunu ögrenince hayal kırıklığına ugrayan erkektir o *
(bkz: kendisine iyi davranan erkeğe aşık olan kız)
erkeklerin geneli bu özelliğe sahiptir, fark etmeden aradaki dostluğuda öldürürler, iki yabancı olup görüşmezler
çok da doğru olmayan önermedir. sevgi pıtırcığı şeklinde dolaşan kızlara erkekelr çoğunlukla fazlasıyla arkadaş gözüyle bakarlar.
eğer karşı tarafta da benzer hisler beslemekteyse oldukça tatminkar bi durum ortaya çıkar.aksi durum söz konusuysa sonuçları oldukça üzücü olabilir.erkek için hayal kırıklığı,kadın içinse bu cinsin geneline karşı bi güven problemi oluşabilir.arada kaybedilen güzel bi dostluk olur...
ilginç erkeklerdir bunlar. bir kız kendisine iyi davrandımı ki diğerleri kötü davranıyorsa işte o an kıza aşık olabilir.
farklı görür onu. zaten açılamaz. kız daha çok daha çok iyilik yaptıkça aşkı büyür.
ama bir yandanda kendisini sorgular durur. ya gerçek değilse aşkım diye.
küçük şeylerden mutlu olan erkektir.
(bkz: eternal sunshine of the spotless mind)*
erkeklerin bir çoğu..
ota boka aşık olan erkektir. sen arkadaş dersin iyi davranırsın sonra tutturur ben sana aşığım sen de bana aşıksın zaten diye. ikna da edemezsin onu kalır öyle işte.
aşkın bir mantığı olmadığına göre çok da garipsenmeyecek durum.

kendisine kötü davranan kıza aşık olan erkek
hiç tanımadığı kıza aşık olan erkek
öğretmenine aşık olan erkek
komşu kızına aşık olan erkek

vs.. vs...

kısacası diğer aşık olan erkeklerden hiçbir farkı olmayan erkektir.
o kazma ben oluyorum. * *
iyi davranmasının nedenini kızın kendisine ilgi duydugunu zannetmesi olarak tanımlayabileceğimiz erkektir. tecrübesizdir , heyecanlıdır , hoş görmek lazımdır. zira hayatta herşeyi annemizin karnında ögrenmemekteyizdir. canımız saolsundur.
eğer hoşlandığın kızsa hemen atlarsın üstüne.sonra kız, arkadaşları aracılığıyla 'ben onu arkadaş olarak görüyorum' der.ama o, kendisinden hoşlandığını bile bile seninle konuşmaya seni umutlandırmaya devam eder.