bugün

olmayan erkektir.beceriksiz olması olasıdır ya da çirkindir.seç-beğen-al...hadi kızlar bir yerde saklar(yine erkekler yüzünden) ama erkek niye saklasın anlamam.yoksa yoksa...(daha yazmak istemedim)
ilk 30 saniyede mutlu sona ulaşır sonra vay efendim neden böyle triplisin hatice?
dolaptan çıkıp 'ceeeee' diyen erkektir.
abazalığına kılıf uydurmuş erkektir. komik bir yalandır.
ha, bulup da yapmıyorsa o zaman tartışılabilir.
(bkz: o ben oluyorum)
31 kere maşallah denilesi erkektir.
ütopya örneği.

(bkz: erkekler için bekaret kemeri)

(bkz: ütopya)
Kendini evleneceği kıza saklayan biricik koklanmamış gonca tanesi ve çok düşünceli erkektir. Düşüncesi bile ağız sulandıran bir hayalin erkeğidir. Yıllarca bilgisayarda video izlerken ilk gece hayalleri kurup bir o yandan bir bu yandan kendini mıncıklıyordur diye de düşünmekteyim. Oy canına yandığım kasma kendini seni yerler yerler. ilk gecesi de bir o kadar matrak geçicektir. Erkek tatmin olur mu bilinmez ama bayan kesin zevkten dört köşe olacaktır.
(bkz: Seni yerler yerler seni ham yapar bu zilliler)
(bkz: Kuku görmemiş erkek de mi var)
ilk gecesinde 2.Çernobil faciası yaşanacak erkektir.
karşısındaki kızın kendisini sakladığından nasıl emin olacağını merak ettiğim erkek.
eline kız eli değmemiş erkektir. * *
bakir erkek kulağa hiç hoş gelmiyor, kim böyle bişeyi neden düşünür anlam vermek zor *
afferin denilesi erkektir. aktır, paktır. entellektüel açıdan tam manasıyla erişkinliğe ulaşmış, cinsel dürtü barındırmayan erkektir.
sekse alışkın olmadığı için erkenden boşalacak ve seksin ortasına limon sıkacak, kız tarafından daha ilk dakikadan aşşalanacaktır.
Kendini sakladığı sürece evleniceği kızın onu nasıl bulucağı şüphelidir ancak aşk benim anlayışımda da olduğu gibi bence bir kereliktir. Doğmak ve ölmek gibi.
çarpıklaşmış ilişkilerden kendini soyutlamış erkektir.
acaba evleneceğin kız kendini sana saklayacak mı diyeceğim oğlan çocuğu.
imkansıza yakın ve olabildiğine düşündürücü erkektir.ütopiktir.
öyle bir erkek yoktur.**
karşısındakinden beklediğine göre davranan, saygı duyulması gereken erkektir. evleneceği kıza ilk gece kötü şeyler yapabilir ama.
erkek arkadaşlarının bir çoğu tarafından alay konusu olan fakat kızlarında bir çoğunun ilgisini b u meziyetiyle çekebilen erkektir.
çevresinde sıkı taşşak konusu olur bu adam. azmine ise hayranlık beslememek elde değil *
edit: ayrıca hatunların "pırravo süper adam" deyip gazıda alttan pompalaması ayrı leziz tabi
seni kendime sakladım şarkısını benimseyen erkektir.
türkiye'deki bir çok erkekten biridir. etrafındaki bir kaç kamil yüzünden millet bu ülkeyi playboy dergisi sanıyor. yok kendini no-frosta koyucakmışta yok buzdolabı poşetinde saklanacakmışta vs vs. şimdi bu adam evlenene kadar herhangi bir kızla ilişkiye girmedi diye bu adam gay mi oluyor veya bu adamda bir terslik mi var? yani illa birisine git gel mi yapması lazım 'normal' olması için? bence çok saçma bu işi yapmamak için 2 şık vardır:
-dirayetli ve dinini yaşayan bir insandırsın.
-veyahut hat safhada abaza ancak fırsat bulamamış birisin.
bu iki şıktanda bizim ülkemizde çok var çok.
(bkz: yengeye yazık) (bkz: yılların patlaması)