bugün

yanlış yapan kızdır. bak ne güzel kıvır kıvır doğmuşsun, kıvır kıvır saçlarını lüle lüle savura savura geziyorsun. hem tatlı hem şirin hem seksisin. yapma, o saçları düzleştirme. nasılsa 1-2 saate kabaracak.
Mal kizdir. Kabarik kabarik ortada gezmektedir. Elindeki cevherin farkinda degildir.
salaklık yapan kızdır. ben saçlarım daha kıvırcık olsa keşke diye dua ederken lüle lüle saçlarını düzleştirip yapısını bozar. biraz değer bilin yahu!
cok buyuk hata yapan kizdir. farkliliginin farkinda degildir.
kıvırcık saçlarından sıkılmış kızdır.
Aptaldır, birkaç ay sonra o saçları düzleştire düzleştire yanacaktır. Kıvırcık saç iyidir.
Ferrarisi olupta ustunu orten adamla ayni kafayi yasiyordur.
kendini itici yapan kizdir.
o lule lule saclar varken, duz sac da ne?
desteklediğim kızdır. herkes mi kıvırcık sevdalısı arkadaş? düz saç her türlü alır.

edit: yazık lan kimse beğenmedi seni benden başka. gel bak kıymetimi bil.
degerini bilmiyordur o buklelerin. tamam arada hani kirk yilda bir degisiklik olsun diye duzlestirirsin de surekli duzlestirenler de var. yapmayin kardesim. millet sizimki gibi olsun diye perma yaptirip kivircik spagetti gibi ortalarda dolasiyor sonra. saclarinizin degerini bilin. duz sacli olmadiginiz icin sukredin. ben bile bu dalgali sacimla sukrediyorum arkadaslar.
eğer yüzü ince ve kemikli bir yapıya sahipse haklı olandır çünkü kıvırcık saç kendisine yakışmaz.
ancak biraz tombul ve dolgun yüze sahipse o kıvırcıklık işte tam aranan şey odur.
dümdüz saçları olan bir insan olarak gerçekten ama gerçekten anlamadığım kızdır.
Düz saçını kıvır kıvır yapan kız kadar normaldir.
saçını siken kızdır açık söyleyim. sonra o saçlar afedersin pişmaniye gibi dökülüyor dokununca.

siken diyip takmadım, pişmaniye diyip afedersin dedim o da ilginç amk.
düz saçlılar kıvırcık, kıvırcık saçlılar genelde düz saçlı olmak ister . buda o kızlardan biridir . insanoğlu işte hep olmayanı ister .
O güzelim saçlara yazık eden kızdır.
yapmasın öyle mantıksız şeyler ben onla evlenirim kızıdır..
saçı düz olup da maşayla şeklini değiştiren kızla aynı zihniyete sahiptir. bir değişikler amk kız düz saçlı aa hoff keşke kıvırcık saçlı olsaydım yea diyor gidip saçını aletlerle mahvediyor. kıvırcık saçlı kız da aaa bunlar düz lan ben de olmalıyım deyip saçını düzleştiriyor.
Tercih meselesidir.

Guzel bir soz var: komsunun cimi herzaman daha yesil ve daha gurdur diye.

O yuzden yadirgamamak lazim hem kivircik sacliyken duzlestireni hemde duz sacliyken kivirciklastirani.
büyük ihtimalle ergenlik dönemindedir bu kızımız. kıvır kıvır kıvırcık o güzelim saçlarını her sabah her sabah bıkmadan usanmadan düzleştirken saçını günden güne daha fazla yıprattığını fark etmez. gün gelir aynada saçlarının orjinal halinin ne kadar muhteşem olduğunu görür (o kadar muhteşem olmasa bile buna kendini inandırır) ve yıllar yılı düzleştiricilerden, fönlerden uzak durur. * elveda düzleştirici merhaba saç şekillendirici.
saçının ağzına sıçmıştır ve ayrıca iğrenç bir görüntüdür.
Saçının değerini bilmeyen nankör kızdır.
insan arada bor değişiklik isterde abartma yavrucum denilesi kız. .
sen o kadar kızın arasından seçilerek kıvırcık olmuşsun neden böyle saçma işlerle uğraşırsın ki denilesi kızdır.

Not:kıvırcık saç candır.
saçını kendi haline bıraktığı vakit artık ne düz ne de kıvırcık denebilecek bir saça sahip olduğunu görecek olan kızdır.