bugün

Açık ve net mal kızdır. Bir diğer mal da düz saçını kıvırmaya çalışan kızdır. Orijinallik ve doğallık kazanacak.
saçını kendi haline bıraktığı vakit artık ne düz ne de kıvırcık denebilecek bir saça sahip olduğunu görecek olan kızdır.
sen o kadar kızın arasından seçilerek kıvırcık olmuşsun neden böyle saçma işlerle uğraşırsın ki denilesi kızdır.

Not:kıvırcık saç candır.
insan arada bor değişiklik isterde abartma yavrucum denilesi kız. .
Saçının değerini bilmeyen nankör kızdır.
saçının ağzına sıçmıştır ve ayrıca iğrenç bir görüntüdür.
büyük ihtimalle ergenlik dönemindedir bu kızımız. kıvır kıvır kıvırcık o güzelim saçlarını her sabah her sabah bıkmadan usanmadan düzleştirken saçını günden güne daha fazla yıprattığını fark etmez. gün gelir aynada saçlarının orjinal halinin ne kadar muhteşem olduğunu görür (o kadar muhteşem olmasa bile buna kendini inandırır) ve yıllar yılı düzleştiricilerden, fönlerden uzak durur. * elveda düzleştirici merhaba saç şekillendirici.
Tercih meselesidir.

Guzel bir soz var: komsunun cimi herzaman daha yesil ve daha gurdur diye.

O yuzden yadirgamamak lazim hem kivircik sacliyken duzlestireni hemde duz sacliyken kivirciklastirani.
saçı düz olup da maşayla şeklini değiştiren kızla aynı zihniyete sahiptir. bir değişikler amk kız düz saçlı aa hoff keşke kıvırcık saçlı olsaydım yea diyor gidip saçını aletlerle mahvediyor. kıvırcık saçlı kız da aaa bunlar düz lan ben de olmalıyım deyip saçını düzleştiriyor.
yapmasın öyle mantıksız şeyler ben onla evlenirim kızıdır..
O güzelim saçlara yazık eden kızdır.
düz saçlılar kıvırcık, kıvırcık saçlılar genelde düz saçlı olmak ister . buda o kızlardan biridir . insanoğlu işte hep olmayanı ister .
saçını siken kızdır açık söyleyim. sonra o saçlar afedersin pişmaniye gibi dökülüyor dokununca.

siken diyip takmadım, pişmaniye diyip afedersin dedim o da ilginç amk.
Düz saçını kıvır kıvır yapan kız kadar normaldir.
dümdüz saçları olan bir insan olarak gerçekten ama gerçekten anlamadığım kızdır.
eğer yüzü ince ve kemikli bir yapıya sahipse haklı olandır çünkü kıvırcık saç kendisine yakışmaz.
ancak biraz tombul ve dolgun yüze sahipse o kıvırcıklık işte tam aranan şey odur.
degerini bilmiyordur o buklelerin. tamam arada hani kirk yilda bir degisiklik olsun diye duzlestirirsin de surekli duzlestirenler de var. yapmayin kardesim. millet sizimki gibi olsun diye perma yaptirip kivircik spagetti gibi ortalarda dolasiyor sonra. saclarinizin degerini bilin. duz sacli olmadiginiz icin sukredin. ben bile bu dalgali sacimla sukrediyorum arkadaslar.
desteklediğim kızdır. herkes mi kıvırcık sevdalısı arkadaş? düz saç her türlü alır.

edit: yazık lan kimse beğenmedi seni benden başka. gel bak kıymetimi bil.
kendini itici yapan kizdir.
o lule lule saclar varken, duz sac da ne?
Ferrarisi olupta ustunu orten adamla ayni kafayi yasiyordur.
Aptaldır, birkaç ay sonra o saçları düzleştire düzleştire yanacaktır. Kıvırcık saç iyidir.
kıvırcık saçlarından sıkılmış kızdır.
cok buyuk hata yapan kizdir. farkliliginin farkinda degildir.
salaklık yapan kızdır. ben saçlarım daha kıvırcık olsa keşke diye dua ederken lüle lüle saçlarını düzleştirip yapısını bozar. biraz değer bilin yahu!
Mal kizdir. Kabarik kabarik ortada gezmektedir. Elindeki cevherin farkinda degildir.