bugün

koca arıyan, ben kek yapmayı becerebiliyorum diyen kızlardır.
saf ve temiz duyguların insanıdır. mesaj şudur; misafir ol gel bana, börekler kekler açarım sana
devamında ise "günaydın sevgilim ne güzel bir gün değil mi, kahvaltıdan önce biraz daha sevişelim mi?" nidaları yükselebilir. aman dikkat
(bkz: o kadar şirinim ki)
(bkz: face e koymak)
maharetlerini sergileyen kızlardır. her marifet onlardadır. önce, en kıyak fotoğraflarını seçip güzelliklerini kanıtlamışlardır ve sıra gelmiştir, meziyetlere. fayansları ovalarken de görmek isteriz kendilerini.
"evlenilecek kız olmama rağmen feysbukta takılıyorum, gerçekten çok ironik bir bünyeyim" mesajı veren kız olabilir.
"ben hamarat insanım. fedakarım. bütün gün, facebook'ta değilim. iki gözüm önüme aksın, kek de yaparım." demek isteyen kızlardır. ah canım, kolay gelsin.
kek imalatı yapan, üretici insandır. facebook bir reklam aracıdır sadece.
sizi böyle kekleriz demek isteyen kızlardır. oyunun sonunda kim kek olur bilinmez ama..
kaka yaparken resimlerini cekip face e koyan kizlara oranla daha normal olan kızlardır.
iki tek atarken resimlerini çekip face e koyan kızlardan daha münasip olan kızlardır.
tatlı yiyelim içimizde afrodizyak patlaması olsun sonrada güreş tutalım imajı yaratmaya çalışan bayan çeşididir.
"kek"ini sunan kız tipi, yanlış anlaşılmasın.
enteresan amaçları olan kızlardır. ben yapmadım ama demek ki yapsam bu yüzden yaparmışım. öğrenmiş olduk en azından.
abartmışlardır. üstüne bir de kekini kabartmışlardır hatta. yapmayın, çok ayıp.
yakında sıçtığını fotoğraflayanlar olacağından belki de bu endişemiz. ne gerek vardı ki telefona bu kadar marifet yüklemenin. neyse ki direniyorum, almayacağım.
en sevmediğim olaydır hayat enerjisini alır insanın .
Bilmiyorum ama bazı olaylara midem bulanır ;
içim kötü olur , o kızlar gözümden düşer .
Böyle cıvık cıvık her yer . . .
Yani insana iskence gibidirler. Gecen feysbukta paylaşmışlar. tiramisu yapmıs bunlar her açıdan fotoğraflayıp 2-3 kişi aralarında istişare felan yapıyorlar. Ortada sanki çok muhim bi mevzu var. Çözmek zor. Tiramisuyla neyin hatırasını yaşar foto çekerler acaba.
Erkeklere biz size kek yapabiliriz, siz de bize kelek yapmayın mesajı vermeye çalışan, Nil hayranı cici ev kızlarıdır.
mangalda pirzola pişirirken resim çekip, facebook hesabına yükleyen andavallardan farkı olmayan kızlardır..
koca aramaktadırlar, subliminal bir mesaj vermektedirler; ben tamamım hadi evlenelim.
bir başka versiyonu: (bkz: bulaşık yıkarken resim çekilip face e koyan kızlar)
tumblr'da blog açıp oraya paylaşsa daha iyi edecek olandır.
ünlü adamlar için yakışıklı ama evli geyiği yapan kızlardır aynı zamanda.
"Beni alacak olan yaşadı." mesajı veriyordur.