bugün

en asil duyguların insanıdır. doğallık timsalidir.

çizgi film karakteri gibi değildir. yüzün en enteressan unsurudur kaş.

karşınızdaki birinin kaşlarına dikkatlice bakın. ne demek istediğimi alıyacaksınız.

anlamsız manasız gelicek o kılcıklar.

e kendisi hali hazırda bu kadar acayipken, bir de onları yay gibi, ne biliyim ip ince yahut,

kusursuz çizimler haline getirmek itici olmak için birebir.

eğer çok dengesiz değilse o kaşlar alınmadığında güzelliğe güzellik katar.

tekkaş not: tek kaşlı olmak normal bi durum değildir. biyolojik bir mavi ekrandır.

dolayısıyla kaşları tekten iki parça haline getirmenin doğallığa zararı yoktur

bilakis çevredeki insanların göz zevkine katkısı vardır.
kaşları doğal olarak düzgün olan kadındır. kılçık gibi yada dövme olarak çizilmiş kaş sevmiyordur, doğallık onun için önceliklidir.
Dogalligi seven kadindir. Biraz salastir, bunun da etkisi olabilir.

Evet niye kaslarimi almadigimi acikliyorum. Muhtemelen kaslarini almayan kizlar da bunu düsünerek almiyorlardir.
Sadece ve sadece dogal durmak. Tamam göz kalemi, ruj hadi rimel falan sürersin ama dogal görünüm esastir. Ben böyle kendimi kuzeydeki islak ormanlarda yasayan bir savasci gibi hissediyorum gerci kaslarimi alsam da ayni seyi hissedicem, su an düsündüm de. Bakin, kaslarinizda problem yoksa aldirmaniza gerek yok. Zaten kaslariniz inceyse aldirmayiniz efenim. Kas dediginiz beren saat'in fatmagül karakterini canlandirdigi zamanki kaslar gibidir. Ince ama dogal. Hos duruyor, ben seviyorum. Halimden memnunum. Sevmeyen adam da yaklasmaz zaten bu acidan da sorun yok. *

edit: la iyi ki beren saat dedim ha. hacıt benim kaşlarım çok güzel tamam mı. sizin hayal gücünüz geniş ya da kaşlarınız gerçekten kötüymüş. tek kaş veya dağınık kaştan başka bir seçenek gelmiyor aklınıza.
Düzenli olarak kaş alması gerekmeyen kadındır. Eğer kaşları zaten düzgün ve biçimliyse doğru olanı yapmıştır.
kaşlarını almayarak yüzüne masum bir ifade vereceğini sanır, masumiyet kaşta olsaydı.
(bkz: şevval sam)
ne yuzumuze ıfade koymak ne de dıgerlerınden farklı gorunmek ıcın alınmayan kas degıl... Allah vergısı duzgun ve bıcımlı kaslarımız var, nıye aldıralım kııı?
kung fu yapıyor olması muhtemel kadındır.

kill bill'deki çinlinin hatunu olabilir mesela.
Ya kaşları alınmayacak kadar düzgün ya da kaş almanın günah olduğuna bayağı bayağı inanan kızdır.
görüldüğü gibi kaş aldırmak güzellik için ön koşul değildir.

http://www.upperstall.com/files/film/fanaa2.jpg
http://img.xcitefun.net/u...-vogue-india-october-.jpg
yeteri kadar kaşı olmayan kadındır bazen de.
bakımsız kadındır, boşvermiştir hayatı.
beren saat gibi durmuyorsa kesinlikte bir kuaförün yolu tutturulmadır aksi halde paspal/ bakımsız olunur ,en güzeli alıp kurtulmaktır.
Tek kaş Müzeyyen'dir
kaşlarını almayan adam olur bence.
benimdir.
3 tel kaşımı yıllarca ip gibi yaptım durdum, şimdi 6 7 aydır almıyorum zaten çıkmıyorlar.
arada bir fırçalıyorum o kadar.
he biraz bakımsız duruyorsunuz biraz küçük sanıyorlar ama olsun. *
kaşlarını alan bilmem kaç milyon kızdan farklı olan kızdır.
doğaldır kasmaz.
(bkz: müge boz)
(bkz: frida)
Kaşları fazla çıkmıyorsa sorun yaratmayacak kadın eylemidir.
(bkz: frida kahlo)*
kalın kaşları olupta almayan kadınlar çok itici oluyor bacım. siz gaza gelipte "doğal olan iyidir" laflarına aldanmayın. bakımlı inceltilmiş ve hilal şeklindeki kaşlar dişiyi dişi yapan unsurların başında gelir...
ortaokuldayken nasıl özenirdim güzelin kaşlarımı mahvettim .tabi sonra bıraktım .üniversite bitti hala aldırmıyom en dogalından ki herkes imrenerek bakıyo .çok dagınıksa hafif toparlamak adına alınabilir göt kadar bırakcak halin yok . en güzeli doğalıdır doğal degilse bile dogala yakın olanı.
bakire değildir.
- sevgilim değişikliği farkettin mi?
+ evet hayatım süleyman dayıma benzemişsin. dayımda tek kaştır.
- ...
+ kızım bıyıklarını kesseydin bari.
Buyuk bir nimettir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar