bugün

korktukça sizin kalbinizi titreten sevgili, bir de ağlaması vardır bunun. ellerini tutup içinize almak istersiniz, mesafeler varsa ellerinizi kesip gönderesiniz gelir de anneniz kızar ya,
bir de kaybetmekten korktuğunda giden sevgililer var tabi, dur yahu.
"dursana biraz, bir kumbaram var yastıkaltında sana bir çift kanat alacağım, ayağının yerden kesilmesinden korkmasana."

bir de kaybetmekten korkma duygusunun doğurduğu aşklar var,

- ben kaybetmekten korkmaya başladığımdan beri seni düşünmeden uyuyamıyorum.
+ ben seni düşünmeden uyuyamadığımdan beri kaybetmekten korkuyorum.
o korkuyla sevgilisinin daha çok üzerine düşendir. bu da karşı tarafı daha çok bunaltıp daha çok uzaklaşmasına neden olur ki o noktada ne yapılması gerekir bileniniz varsa bana mesaj atın .
korkuyu hissetmeye başladığı anda zaten kaybetmiş sevgilidir.
kadınlar bu kaybetme korkusu olan erkeği ezerler, affetmezler.
sevgiliyi kaybetmekten mi korkar, yoksa gururunu kaybetmekten mi karar verememiş, arada sıkışıp kalmış kişidir.
seven sevgilidir.
korktuğu için sevgisini daha da çok belli eden ve sevgisini belli etmesiyle sevgilisinin gözünden daha hızlı düşen sevgilidir, bu hayatta değer verenin kıymetinin bilinmediğini öğrenmelidir.
baştan kaybetmiş sevgilidir. zira kaybetmekten korkan, karşısındakine değer veren sevgili kimsenin umrunda değil.
eninde sonunda kaybedecek olan sevgilidir.
ilişkilerdeki beş temel korkudan birinden nasibini almış sevgilidir. genelde diğer korkulara da sahiptir. bu beş temel korku : değersizlik, kaybetme, yalnızlık, başarısızlık ve yetersizliktir.
her daim kaybetmeye mahkumdur. korkak sevgiliden bi cacik olmaz.
güncel Önemli Başlıklar