bugün

hoşgelmiş yazarımız.
hoşgelmemiş yazar.
hoşgelmis yazardir kendıleri.
(#15427507) başka bi yazarın * nickaltından hoş bulduk diyen yazar. *
deodorant kullanmayanların iğrençliği hakkında hemfikir olduğum, güzel entryler yazan gerçek yazardır.
hoşgelmiş çıtır yazar, kızdır. kesin galiba sanırsam %100 belki.
kız olunca hoşgelmiş bombardımanına tutulan yazarlardan sadece biri. *
fake dir, taşkala yapıyordur. geldikleri gibi gideceklerdendir.
sözlük yazarlığından bihaber olan yazardır.ilk önce şu başlığa bak istersen.

(bkz: sözlük formatı)
git ne olursun.
Hoş gelmiş 9. Nesil mal. Umarız güzel entrylerini sözlükten uzak tutar. Şöyle tuvalete doğru işe kurban olam.

Edit: formatı okuyup sonunda az çok olayı çözmüş yazar. * kendisine formatı sökmesi karşılığında mal dediğim için entrymi düzenlemeye söz vermiştim. Kendisi de kusura bakmasın o kelam için.

Tekrardan Hoş gelmiş efendim. Umarız güzel entrylere imza atar.
girdiği entryler tepki alınca hemen silen yazar. Böyle giderse yakında 0 entrye iner ve çaylak olur.

(bkz: sözlük formatı) nı okumasını tavsiye ederim. Sadece kendi cinsini ilgilendirecek entryler çok girmemelidir yoksa tepki toplar yok bilmem ne sancııı yok bilmem ne kanaması gibi entryler hoş değildir.
hoşgelmiş yazarıdır, zaten bir o eksikti, tam oldu sözlük.
9. nesil kadın yazar. hoşgelmiş. *
9. nesil, entrylerinde bayan olduğu belli olan yazarcandır.
Eğer yazdığı entryleri beğenilmeyip tepki aldığı için siliyorsa kendi fikirleri olmayan onlara güvenmeyen yazardır. Herkes beğenmek zorunda değil.
sıkıcı. *
tantuni tarikatı üyesi yazar kardeşimiz ayranı soğuk yeşilliği bol olsun.

doğumgünü de 12 martmışşşş...
sözlükteki sevdiğim yazarlardan. klavyesine kuvvet.
Blackberry telefonu ile etrafına korku saçan yazardır. Öyle büyük ve ağır bir telefonu vardır ki 4 kişi cenaze taşır gibi zor taşımıştır telefonunu. Şarjı yarım saat gitmeyen telefonu için güneş enerjisinden faydalanan yazardır.
sözlüge girerken zorluk çekmesi muhtemel yazar.
blackberry telefonu yüzünden tüm gün laf yemiş yazar. yoğurtlu tantuniyi pek sevmeyen ve beni hayretler içine düşüren yazar.
para toplayıp telefon alınması gereken yazar. tantuniyi sevmediyse irtibatı kesiyorum şu andan itibaren.
Nickinin sonuna xD koyarak tamamlayabilirdi. katates kızartması ? Bir siktir git
yoşgelmiş hazarımız.