bugün

numara gizleme hedesi.
#31#0542 ... .. .. şeklindedir.*
bazı kişilerin kabul etmediği gizli numara şeysi.
31 sayısı işin arz ve önemini anlatmaktadır...
Kullanılması sizi birçok faili meçhul çağrıdan koruyan gsm prezervatifi.
akılda kalması için 31 rakamı itinayla kullanılmıştır.
eğer avea kullanıyorsanız *253# yazıp aradığınız takdirde bir işe yaramayacak olan aramalardır. deneyin kafanız rahatlıyor.
tanım: numara gizleme yöntemi.
dün kız arkadaşımın beni gizliden ara bakalım telefonum gizli noya kapanmışmı demesiyle tuşladığım tuşlardır.işin ilginc tarafı düzelmiyo yada bitek onu aradığımda düzelmiyo ve arayamıyorumlan aradığınız kişi gizli nolara kapalıdır ey allam, olum sevgilim o la benim yoksa mahsus kumpasmı kurdu la sözlük.
numaranızın karşıya görünmesini engelleyen kodlamadır. karşı taraf gizli çağrıları kabul etmiyorsa beyhude uğraşmaktır.
mobil telefonlarda kullanılan numara gizleme yöntemidir. ev telefonlarında kullanılıp kullanılamadığı merak konusudur. açıkcası bilen birinden bilgi almak isterdim.
bir seferliğine telefon numarası gizlemenin kısayolu. (bkz: clir)
Ortaokulda başıma bela olup müdürden dayak yememe sebep olmuş numara gizleme kodudur. Arkadaşa numara gizleyip " orospu diye mesaj attım " ancak numara gizleme kodunu numaranın sonuna yazdım. Çocuğun annesinin haberi olmuş gün boyu beni aradı açtım yarın okula geleceğim görürsün sen dedi.

Ertesi gün okula geldi, müdürün odasına gitmiş beni şikayet etmişti, müdür beni çağırdı içeriye girer girmez tokadı suratıma yapıştırdı daha sonra odasından kovdu.
- aradığınız kişi gizli no dan çağrı kabul etmiyor
+ Şerefsiz operatör duyaydım sevdiceğimin sesini!!!