bugün

- aradığınız kişi gizli no dan çağrı kabul etmiyor
+ Şerefsiz operatör duyaydım sevdiceğimin sesini!!!
Ortaokulda başıma bela olup müdürden dayak yememe sebep olmuş numara gizleme kodudur. Arkadaşa numara gizleyip " orospu diye mesaj attım " ancak numara gizleme kodunu numaranın sonuna yazdım. Çocuğun annesinin haberi olmuş gün boyu beni aradı açtım yarın okula geleceğim görürsün sen dedi.

Ertesi gün okula geldi, müdürün odasına gitmiş beni şikayet etmişti, müdür beni çağırdı içeriye girer girmez tokadı suratıma yapıştırdı daha sonra odasından kovdu.
bir seferliğine telefon numarası gizlemenin kısayolu. (bkz: clir)
mobil telefonlarda kullanılan numara gizleme yöntemidir. ev telefonlarında kullanılıp kullanılamadığı merak konusudur. açıkcası bilen birinden bilgi almak isterdim.
numaranızın karşıya görünmesini engelleyen kodlamadır. karşı taraf gizli çağrıları kabul etmiyorsa beyhude uğraşmaktır.
tanım: numara gizleme yöntemi.
dün kız arkadaşımın beni gizliden ara bakalım telefonum gizli noya kapanmışmı demesiyle tuşladığım tuşlardır.işin ilginc tarafı düzelmiyo yada bitek onu aradığımda düzelmiyo ve arayamıyorumlan aradığınız kişi gizli nolara kapalıdır ey allam, olum sevgilim o la benim yoksa mahsus kumpasmı kurdu la sözlük.
eğer avea kullanıyorsanız *253# yazıp aradığınız takdirde bir işe yaramayacak olan aramalardır. deneyin kafanız rahatlıyor.
akılda kalması için 31 rakamı itinayla kullanılmıştır.
Kullanılması sizi birçok faili meçhul çağrıdan koruyan gsm prezervatifi.
31 sayısı işin arz ve önemini anlatmaktadır...
bazı kişilerin kabul etmediği gizli numara şeysi.
#31#0542 ... .. .. şeklindedir.*
numara gizleme hedesi.