entry'ler (302)

bipolar bozukluk

Antarktikaya sormak lazım,kuzey kutbu hakkında ne düşünüyorsun ?

seks yapan kadın

allaalalaaaa öylesi de varmış demek.

allah ın var olduğu düşünülen anlar

devam devam iyi gidiyorsun.

bilimci kafanın insanı ibnemsi yapması

tabii tabii bilim dediğin nedir ki zaten. sen hemen başla baabeyli balabeyli, bumburleyli bup bup..caa ceyli cala ceyli cumburleyli cuup cup.. iki sene sonra doçentsin.üç sene sonra porof...

ölen yazarların hesaplarına ne olur

sen ölünce anlarız.

cenabet gezenin bastığı yerde ot bitmez

Allah allaah desene bütün almanlar hep guslediyor...

türkiye de penis başına düşen vajina sayısı

el sayısını sorsaydın daha doğru olurdu.Hatta onu da sağ el mi sol el mi diye ayırabilirdin. Bu kadar merkalı olma eline hakim ol...

50 milyon verseler adriana limayla sevişir misiniz

adres ver...

nusret in yemek sepetinde yer alması

Gold Dallas Steak alacaktım 600 lirayıda gözden çıkarmıştım ama bir tane bile resim göremedim neye benzediğiyle ilgili, ya bizon götünden yapıyorsa dedim vazgeçtim..

abd de 33 milyon kişinin işten çıkarılması

dua edinde Suriye sınırına doğru yürüyüşe geçip Türkiye'ye sığınmaya kalkmasınlar. o zaman görürüm sizin götünüzü. abeey işssiz galdıııh bu amarikanyalılar bedava çalışiiiy, bize gaaave yasah nedecük bilmiyoh..çok ağlarsınız.
yav beş dakka adam olun kendi götünüzün çıplaklığına çare arayacağınıza hâlâ başkalarının düştüğü zor durumdan kendinize paye çıkarmaya çalışıyorsunuz.Başkalarıyla uğraşmayı bırakın kendi götümüzü kurtarmanın yollarına bakalım.

naim süleymanoğlundan fazla halter kaldıran kız

Naim Süleymanoğlu kaç kiloydu kendi ağırlığı olarak o kiloyu kaldırıken bir de ona bak bakalım. kadın 103 kilo Naim'in 2 katı. Allah rahmet eylesin Naim Süleymanoğlu'na.
kadındaki ilhi,nç ilk şey 155kg a kadar beline kemer takmamasıydı ama 185 kiloda o da sıçtı kemeri taktı.

sözlükte çağ açıp çağ kapatmış yazarlar

Fatih sultan yazar...ver mehteri..

isviçre

siki taşağı denk adamlar memleketi. ondan bile para kazanır bu herifler. yarın öbür gün piyasaya covid marka saat sürer, dünyadaki saatlerin on katına sana sokarlar , salgının parasını da çıkarırlar.

doların 7 tl ye dayanması

dua et de sana dayanmasın.. anadoluda üç beş fırsatçı dışında garibanın zaten dolarla işi yok. garibana aylığını bitcoinle vermeye başlarsa devlet hah o zaman kork işte . o zaman demektirki maaş yerine buna koyun.

belçika da grup seksin yasaklanması

tüh izleyip otuzbir çekemeyeceksiniz.

uludağ sözlüğün en daşşaklı yazarı

ezik olduğunu düşündüren entry sahibi..ağır ol da molla desinler.

23 mart 2020 sokağa çıkma yasağı ilan edilmesi

yapmıştır ve millet sokaklarda polisle köşe kapmaca oynamaktadır. virusu ciddiye alan yok bu insanların arasında. nasılsa ölceğim diyor bazıları. evde otururken öleceğime gezip dolaşırken öleyim felsefesi hakim bazılarında. benden sonra tufan mentalitesine sahip çoğu..

birisi piramitleri yapacağımızı haykırmalı

hemen çadır kurmaya başla. geliştikçe belki piramide çevirirsin.

kızılay

Daha önce her mesajında hemen mesajla katkıda bulunduğum ama bu dernek para meseleleri yüzünden artık mesajı görür görmez sildiğim ve hükümet ve kızılay'ın başındakiler değişmedikçe kesinlikle beş kuruş vermeyeceğim ve bu duruma düşmesinden kahrolduğum kuruluş..

sokağa çıkma yasağı kararı verebiliriz

65 yaş üzeri için verdiler zaten. inşallah yaş limitini önce 45 e,sonra 30 a çekmezler.