(bkz: temcid pilavi istiyorum)
eğer ülkenin herhangi bir resmi dini yoksa yine aynı ülkenin kampüsüne kilise ve havra açmasını gerektiren durumdur.
(bkz: kampusume birahane istiyorum)
(bkz: kampusume kahvehane istiyorum)
(bkz: kampusume bilimle alakasız ne varsa istiyorum)
(bkz: mescidden korkan mutant)
her isteyene vermiyor bu devlet işte. biz de yıllardır öss 'nin kalkmasını, 2 yabancı dil bilip çaycılık yapanların olmamasını, türkiye'nin abd'ye kulluk yapmamasını istiyoruz ama olmuyor işte.
en iyisi prefabrik mescit olsun, her yere tasinsin luzum oldukca. ya da daha iyi bir fikir simsegi cakti yazarken kendim kendime, kaplumbaga gibi bir modeli uretilsin mescidin mesela, muminler sirtlarinda tasisinlar. onun icinde surekli ibadet halinde husu icinde yasasinlar. eksileri alalim inanmis parmaklardan simdi de.
(bkz: la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim)
harbiden yapalım size bi mescid, o mescide girin, bi daha da çıkmayın diye çözüm üretilesi kampanya.
(bkz: başka bir arzunuz)
(bkz: kampüsüme victoria s secret defilesi istiyorum)
(bkz: shaolin turnuvası istiyoruz)
(bkz: kampüsteki fight club cılar temsilcisi)
(bkz: kampüsümüzde dünya kupası istiyoruz)
apartmanların en aşağı katında mescitler varken veya cami sayısı şu anda ilkokul sayısından çok daha fazla iken nedense şaşırmadığım istektir.

birde müslüman olan ülkede islamı yaşayamamak demişti aklı evvel biri.acınası insanlar sizi...
okulumuzda dile getirip hatta çeşitli kesimlerden imza toplamamıza ramen okul yönetiminin engeliyle karşılaştığımız durumdur. sorun yalnızca mescidin acılmasıysa biz diğer dinlere mensup öğrencilerede aynı hizmetin verilmesinden yanayız. bu konuda yahudi bir arkadaş dahi ikna edilip bu sorunun altına imzasını atıyorsa problem nerde anlayamıyorum. sözde şeriatı yayacaklar diye paranoyak düşüncelere sahip insanları biraz daha özgürlük ve eşitlik düşüncelerine davet ediyorum.
işte bunlar kökten-islamcıların kendilerini yavaş yavaş göstermeye başladığının kanıtıdır ve bu daha başlangıçtır.eğer devletin gidişatı bu şekilde devam ederse sadece site açıp mescid istemekle kalmayıp bunları gerçekleştireceklerdir de.
(bkz: bugün mescid isteyen yarın çarşaf ister)
türbandı mesciddi camiydi bilmem neydi diyerek gruplaşan insanların yeni kampanya sloganıdır.
(bkz: cep mescidi istiyorum)*
(bkz: yok artık lebron james)
(bkz: öğrencilerime akıl fikir istiyorum)
hemen hemen her kampuste var oldugundan, hatta bazisinda cami oldugundan gereksiz bir kampanyadir.
(bkz: fenerbahçe nin türkiye kupasını almasını istiyorum) *
üşengeç milletiz diye boşuna söylenmemiş. on adım atıver evladım. sağında solunda karşındadır. ya da kaldır kafanı havaya en çok ne görüyorsun koca bir mavilikten başka ülkende?

(bkz: aferin iyi düşünmüşsün)
(#2908509)
kampüsüme sinema salonu istiyorum.
kültür merkezi istiyorum.
daha büyük bir kütüphane istiyorum.
daha ferah derslikler istiyorum.
tam teşkküllü laboratuar istiyorum.
daha temiz ve yenebilir yemekler için daha iyi bir menza istiyorum.
kampüs bahçesine oturabileceğimiz banklar istiyorum.
spor tesisi istiyorum.
teknik donanımlı konferans salonu istiyorum.
dersliklede daha kapıya benzer kapılar takılsın, pencereler tüm rüzgarı içeri sızdırıp derste kıçımızı dondurmasın istiyorum.
bilimsel araştırmalarımız için finans desteği istiyorum.
temiz tuvaletler istiyorum.
kampüste insan gibi, öğrenci gibi yaşamak istiyorum...

gibi isteklerin yanında pek bir önem arz etmeyen istekdir.
(bkz: seneye de şeriat geliyormuş)
mal isteğidir. kabul ediyorum. bazı özgürlükler kısıtlanmış olabilir lakin sırf bu sebepten dolayı özgürlüğü hiç kimsenin gözüne sokmaya gerek yoktur. git evine, yurduna, camiye kıl namazını. ancak bu kadar da olayı kutuplaştırmaya gerek yoktur. sen mescid istediğinde musevi insan sinagog isteyecek, satanist insan da kedi kesme coven'i diye bağıracak. kimse hiç bir şeyi yasaklamasın ama işin boku da çıkmasın lütfen. üniversite de bilim ile ilgilen, sonra nerede ne yapmak istersen yap. bu durum haddini çok çok fazla aşmış. mesele iyice ''bir kutup baskın olmuş , ben daha baskın olmalıyım''meselesi haline geldi. sen şimdi ders ortasında ezan okunurken çıkıp ibadet etmek de isteyeceksin. herkes inançlarını istediği doğrultuda illa ki yaşayacak. ama işi şova dökmenin hiç gereği yok kanımca. sevgiyle kalın. sevgiyle kalmak önemlidir çünkü.
olsa nolur rektörün ipneyse demir parmaklıklar koyup yine kapatır cevabına muhatap olunacak istek bildirim cümlesi.