bugün

bence kahverengi gözlü olmak daha güzel hatta bir sitede mavi gözlü olmanın hastalık olduğu geçiyordu.
--spoiler--
mavi gözlü olmanın hastalık olduğu geçiyordu.
--spoiler--

fakir avuntusu.

not: siyah gözlüyüm.
Yeşil gözlü olmak yarıyor biraz.
Sağlıklı olsun da, ister mavi, isterse kahverengi olsun. Dert edindiğiniz şeylere bak yaa..
kahverengi tişört/ kazak giymenin renk uyumunun çürüttüğü iddia.
Aynen abi ya.
Köpeklerde bile bu renk.
Hiçbir Ayrıcalığı yok.

Allam intihar edicem kendimi..
Güneşten daha az rahatsız olan bir göz rengi. Işığı daha çok absorbe ediyor. Teknoloji gelişti renk beğenmezsen lens kullan. yeter ki gözün sağlıklı olsun ve görme işlevini yerine getirebilsin. Aksi durum varsa mavi olsa ne yazar mor olsa ne yazar.
Benim göz rengimdir ve de yeşil ile birlikte en sevdiğin renktir. Gözlerim çok güzel ve rengini seviyorum. Bana sevdiğimi görmemi sağlayan onlardı. Kur'an'ı öğrenmemi de kitapları okumamı da ve herbir şeyleri de onlarla görerek başardım. O halde renk takıntısına gerek var mı kardeşlerim? Çok güzel yeşil ya da mavi gözlü bir soyha ruhlunun gözünün güzel olup olmaması ne işe yarar ki?
benim göz rengim, hiçbir özelliğim yok ve çok sıradan hissettiriyor bana. mavi veya yeşil olaydı bir farkım olurdu, nadir olurdum en azından.
Bir yıl San fransiskoda bir yıl da floridada yaşadım. Herkes sarı saç renkli göz olduğundan kumral saç ve ela gözlerim çok fark ettiriyordu. Demem o ki sermayeyi iyi kullanın hedefi onikiden vurun.
vize başvurusunu yapıyorum hemen kahverengi gözlüyüm yazarım.
Yeşil de bi işe yaramıyo boşver takma.