bugün

o haliyle sinir bozucu bir kızdır. gören de elinde 5 kiloluk bir ağırlık taşıyor zannedecek. tek elinle iç şu kahveyi, çayı. bir de uzun kollu bir kazak giyip de, kazağın kollarını uzatarak ellerini örten kızlar da var. orası ayrı bir nefret edilesi durum.
(bkz: sarıldığı nescafe bardağını koklayan kız/#5950112)
şirinlik gösterisi yapandır. kendini böyle mutlu hisseder kız, küçük şeylerle mutlu olabiliyorum diyendir.
kral kupasını tek elle tutan kızdan daha yeteneksizdir.
(bkz: tumblr kızı)
hırkasının kollarını çekip ellerini kapatan kızdır.
üşüyen kızdır. üşüme sebebi karşısında oturan kişinin sigara içmesinden dolayı cafe de dışarda oturmalarıdır. (bkz: dün benle oturan kişi)
öyle seviyordur.
(bkz: hırkasının kollarını çekip ellerini kapatan kız/#18818906)
uefa kupasını tutamayan fenerliden daha prestijlidir.
kız olmaktan mutlu kızdır.

kız gibi görünmeye çalışan kızdır.

kupayı tek elle kaldıramadığını ima ederek, karşısındaki er kişiye bel altından vurup, hormon kepçeleten kızdır.

sevdiği şeyleri paylaşmaktan hoşlanmayan kızdır.

karşısındaki can ismindeki er kişi ile kahve içip sohbet ederken birden aklına mevcut olan sevgilisi gelince onu düşünmeye başlayıp, özlediğine kanaat getirip "burada ne işim var, ben ne yapıyorum, onu şu an incitiyorum" diyerek birden tanıdık bir sıcaklık arayan kızdır.

karşısındaki er kişi ile tatlı sohbete dalıp ara ara aklına mevcut sevgilisini getirip, hele ki 3'ü bir arada falan içiyorsa içinden "berke'nin ve canberk'in iyi yanlarını bir arada toplamış bir berkcan olaydı iyiydi" diye sohbetten uzaklaşan kızdır.

karşısındaki er kişi ile sohbet ederken kahve içiyorsa, üstelik kahve de kupadaysa, kupa da iki elle kavranmışsa kesin sigara içilen açık mekanda kış günü üşütülen kızdır. yüreği geniş ve narinimdir. karşısındaki öküz birkaç nefes sigara soluyup kahve içip böyle bir de hatun ile takılacak diye öküzlük ede dursun, gülyüzlümün bulduğu tek dostane tattır.

evrenin merkezinde yaşadığını düşünen, her boktan nem kapan öküzün "niye ki?" moduna geçmesi için herhangi, alakasız, masum, sıradan sebeplerden biridir.

gülyüzlümdür. çok severim iki kız eli ile kavranmış kahve kupasının, önünde baş eğdiği o kiraz dudağı...
elleri üşüdüğünden mütevellit ısıtmaya çalışıyordur.
kitap kapağı da ekleyerek fotoğraf çekenleri
ben kitap okuyorum mesajı vermeye çalışır.
nefes alışının yanı sıra hem kahve içiyor hem de kitap okuyor diye yavşayanlar çok; kız da biliyor bunu.
niyeti karşısındakine şirin görünmek olabilir.
şöyle de olabiliir; "omuzlarından süzülen bir şal veya battaniye, üzerinde pijamaları ve dağınık saçlarıyla 'nasıl mükemmel görünürüm?'" pozu veriyordur.
lütfen lütfen lütfen.
(bkz: başlık sıçmak)
bakire değildir.
Eğer uzun kollu giyerek tutuyorsa koları uzundur avuç içlerinde kol uçlarını da tutuyordur.
(bkz: nasıl tumblr kızı oldum)
şov peşindedir. hele bir de uzaklara dalmış pozları kesiyorsa değmeyin keyfine.
iki eliyle bir kahve kupasını doğrultabildiğine göre fırsat verilse kimbilir neleri başarabilir.
sevgilisi olmadığından kışın ellerini kahve kupasıyla ısıtıyordur.
üşümüştür. ellerini ısıtıyordur.
antrenman yapıyordur.
Kahve kupası kaybolmuş kıza nisbet yapıyordur.
Zaten sinirliyim..
Amacı nedir çözemediğim kızdır. Tek eliyle tutma yeteneği yok mudur bu modellerin merak ediyorum.