bugün

entry'ler (40)

yere bakarak yürüyen insan

az sonra en yakın direğe çarpacak olan insandır.

mixcloud

engellenmiştir, keşke bir de sebebini bilseydik. daha neler olacak acaba, gelişen türkiyemizle gelin de gurur duyun.

--spoiler--
ulaşmaya çalıştığınız internet sitesi istanbul 11. sulh ceza mahkemesi'nın 08.02.2013 tarihli 2013/109 d. iş ve / sayılı kararı ile erişime engellenmiştir
--spoiler--

ömür boyu çayımı sen demler misin

yeni nesilin çay çılgınlığından ötürü en başarılı olabilecek evlenme teklifidir. "ay hüsnüüü tabii ki eveeeet, açık mı içiyosoooon?"

kahve kupasını iki eliyle tutan kız

hırkasının kollarını çekip ellerini kapatan kızdır.

banyo yapmaya üşenen insan

duşa girdikten sonra da çıkmak bilmeyen insandır. suyun sıcaklığı tarafından cezbedilen ve duş sonrası üşümesine götü yemeyen kişidir.

yazarların nickinden isim tahmini yapmak

merhabayin: berkun oya???

rüzgar erkoçlar

bir de şimdi "askere çağırılacak mı?" tartışmaları gündemde. haydi bakalım recep başgan.

rüzgar erkoçlar

kız gitmiş ameliyatla erkek olmuş. ben de burada sadece "acaba annesi babası buna kızım mı diyecek, oğlum mu diyecek?" diye düşünüyorum. neyse şimdi daha tazecik olduğu için fazla sübyan gözüküyor rüzgar bey. sakal bıyık çıksın biraz da saçlar uzasın. bir kızla el ele gece kulübünden çıkarken fotoğrafları çekilip gazetelerde, magazin programlarında boy boy yayınlansın, o zaman olmuş bu deriz. şaka bir yana sonuna kadar destek kendisine. umarım pişmanlık yaşamaz ve mutlu bir yaşam sürer.

falafel

buttering trio'nun en iyi parçalarından. http://www.youtube.com/watch?v=Yyf8-R8DQyk

hoşlanılan kızı çalıların arasında sıçarken görmek

samimi kızdır o, git yanına çömel ve sıçmasına eşlik et.

orgazm denilince ilk akla gelenler

benim aklıma son zamanlarda knorr'un valide sultan isimli yeni çıkardığı çorbası gelmekte. ismi orgazm olacakmış da uygunsuz olur diye valide sultan koymuşlar.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

Hattiniz yurtdisina kullanimina kapalidir, yurtdisinda da sevdiklerinizle rahatca iletisim kurabilmek icin ROAM yazip 2222'ye gondererek hattinizi actirabilirsiniz. Yurtdisi avantajli tekliflerimizden faydalanmak icin UCRETSIZ 05327572222'i arayabilirsiniz.

gözyaşı dövmesi

genelde çete üyelerinin birini öldürdüğü ve bu yüzden hapiste yattığını belli etmek için yaptırdığı dövme. ne kadar fazla gözyaşı dövmesi varsa, o kadar insan öldürdüğü anlamına gelirmiş.

slippery slope

the do'nun hande yenerle sınanması; http://www.youtube.com/watch?v=pvSmX1ZzFTM mis gibi slippery slope'tan soğuttu kadın.

lgbt hastanesi

eşcinselliğin hastalık zannedildiği ülkede açılabilecek olandır. hasta bulabilirler mi kendilerine, orası meçhul.

bugün resmini indirdim duvardan diye sms atan kız

duvara sevgili fotoğrafı asmak mı kaldı arkadaşım. olsa olsa "bugün resmini kaldırdım duvar kağıdımdan" der bu kız.

erteleme hastalığı

kesinlikle hastalıktır. sırf bu yüzden ilkokul arkadaşımla 10 aydır görüşme planı yapıyoruz. henüz karşılaşmadık bile...

dokuz sekiz bit

oyun havalarına yaptıkları 8bit düzenlemelerle bir anda tutulan burka bayram ve onur şafak projesidir. "turkish 8bit duo from istanbul/paris" diyorlar efendim. bayağı eğlenceliler zamanla daha da patlayacaklarını düşünüyorum. şuradan buyrun;
https://soundcloud.com/dokuzsekizbit

14 yaşında hayat beni çok yordu diyen kız

matematik sınavından 95 alıp, 100 alamadığına üzülüyordur. yavrum evladım, yazık.

tuvaletten çıktıktan sonra el yıkama saçmalığı

"madem öyle sıçtığın boku bıranç niyetine yersin de sen kardeş" diye cevap verilmesi makuldur.