bugün

iyi hoş da şu an mevsimi değil ki berihibiskus falan tutuyolardır yaz mevsiminde.

ben şahsen hep ince belli çay bardağı tutmayı tercih ediyorum. onu tutarken de elimle şöyle bi hilal yaparak kıstırırım bardağı. hiç naif gelmiyor dimi ama hilal bıyıklı da değilim bak valla.*
Genelde böyleleri hard seks seviyor. Aşağılanmak, o minnoş bedenleri hırpalansın istiyorlar.
Kahve kupasini tutus sekli nasil bir ask durtusu getiriyor. Abazalik top level.
aşık olunacak kızların başında gelir. hatta bu kız, ellerine kadar gelen çok uzun kollu, boğazlı bir kazak giymişse tadından yenmez.
essy değilse geleneksel ritüeli alışkanlığı olan japon'dur.
Üşüyordur, elleri hep soğuktur anca böyle ısınıyordur.
Iki elle tutmak bahane, yüzüğü göstermek şa ha ne.

görsel
En acilinden yenmesi gereken kızdır. O an ne tatlı ne güzel oluyorlar öyle. Al evde besle.
tumblr resimlerinden etkilenmiş kızdır.
http://www.resimge.com/ph...offee-black-and-white.jpg
Kahve içen kız görsellerinin en çok kullanılanıdır. Ne zaman bir kış konsepti olsa, biri kışın sevdiğimiz şeyler dese yada yağmurlu havada ne yapalım dese bu görsel kesinlikle etrafta bir yerdedir. Kış ve kahve kelimelerinin ağlayan çocuk çikosu gibidir.
Avuçlamayı seviyordur ya da yeni gelindir.
Tumblr kızıdır, net.
sevimli gösterir birde kafasında tatlı bir bere varsa oh mis.
Elleri üşüyen kızdır. Genelde zayıf ve beyaz tenli olurlar. Kansız sıkıntısı çekerler. Vs.vs.
şampiyonlar ligi marşı eşliğinde havaya kaldırarak kısa süreli bir adrenalin yaşayabilir.
elleri üşümüştür.
Eli üşüyor işte başka bir olay yok.
bu kadar olay olmaması gereken kızdır.
yollu değildir. çok tatlıdır. ama tabii saçları uzun, beyaz tenli, kısa olmayan, elleri küçük, kızıl saçlıysa.

şaka lan şaka. şirin kız kendini belli eder.
Amacı nedir çözemediğim kızdır. Tek eliyle tutma yeteneği yok mudur bu modellerin merak ediyorum.
Kahve kupası kaybolmuş kıza nisbet yapıyordur.
Zaten sinirliyim..
antrenman yapıyordur.
üşümüştür. ellerini ısıtıyordur.
sevgilisi olmadığından kışın ellerini kahve kupasıyla ısıtıyordur.
şov peşindedir. hele bir de uzaklara dalmış pozları kesiyorsa değmeyin keyfine.
iki eliyle bir kahve kupasını doğrultabildiğine göre fırsat verilse kimbilir neleri başarabilir.