bugün

kadınlar çocuk yapma amacı dışında seks yapmayı düşünmezler. sevişmekte onların kitabında yazmaz mesela.

seks düşünen her erkekte onlar için abazadır..
bir erkeğin görüşürüdür. oysa ki kadınlar daha çok seks düşünür ama erkekler kadar dışa belli etmez.

(bkz: olcak iş değil)
karınlarının hiç acıkmaması, yemek yemeyi hiç düşünmemeleri tespiti ile el ele giden "bomba" tespit.
Yok öyle bir Dünya !
galiba doğru olan önerme;

(bkz: erkeklerin hep seks düşünmesi) başlığı 25 entry
(bkz: kadınların hiç seks düşünmemesi) 7 entry
toplum baskısı altında ezilmiş 'benim kızım erkek gibidir' diye gururlanan bir baba tarafından büyütülmüş türkiye ve türkiye gibi geri kalmış ortadoğu ülkelerinde kadınların içinde bulunduğu durum olabilir.
aslında bu tiplerde seks düşünür ancak düşüncesi bile toplum tarafından bastırılmıştır.
erkeklerin sürekli seks düşünmesi önermesinin dişisidir.
aradığını bulamayan beyfendi aklında beliren soru işaretidir.
sıçmamaları ne kadar normalse bu da o kadar normaldir.

edit: hasstr sıçıyolarmış!
ciddi bir psikolojik sorundur. *
düşünürler lakin bunu belli etmezler yoksa bu kadar erkek neden düşünsün ki. kadınlar kendi içlerinde yaşıyorlar her şeyi.
düşünmemesi değil,
bunu hormonları gereği ulu orta övünç meselesi gibi anlatmaması,
yaşadığı güzelliği iki kişi arasında bırakmasıdır.
kadınların seks düşünmediğini sanan yalnız ve itilmiş kişiliklerin karşısında zaman zaman doğruluk payı olabilendir.
yalandır. düşünürler ama bunu belli ettikleri zaman karşılarındakilerin onları 'fahişe' diye damgalamasından korkarlar.
ne alaka canım düşünürler tabiki. ama özellikle kadınlar için o kadar tabulaştırılmış bir konudur ki bu. en iyisi susmaktır. seks isterler, hatta fantezileri de vardır ama dile getirip belli ettiklerinde, bunları nerden, kimden öğrendin denilir; seks istemezler bu sefer de soğuk derler. maksat sex olsun demezler tabi ama gerçekten sevdikleri erkekle birlikte olmayı isterler. kadınların böyle bir izlenim bırakmasının tek sebebi yine erkeklerin tutumudur efendim...
big bang le sonuçlanacak durumdur.
neden düşünmesinler ? kimse kimsenin ne düşündüğünü bilemez ki...
düşünmüyorum diyen kadınlar, aa seks mi çok ayıp diyenler gerçekten acınasıdırlar.
(bkz: bana bir masal anlat baba)
mavi ekranı gösteren olaydır. kadınlar seks elbette düşünür. ancak erkeklerdeki gibi hormon salınımı fazla değildir. bu yüzden bastırabilirler bu isteklerini ki bu yüzden biz erkeklerin yanında iradeleri sağlam görünürler.

not: ulan cinsel isteği olmayan bir varlık olur mu? varlık olur da o insan olur mu? robot falandır o.

-kalk çocuk yapmak istiyorum ben.
her kadını sex objesi olarak gören abazan söylemidir.
(bkz: kuyruklu yalan)
Kesinlikle yalandır. Her kadının içinde bir orospu vardır.
nerden baksan sıçmıyordur onlar .
düşündüklerini abazanlar gibi sürekli dile getirmemesinden kaynaklıdır.
ayrica kadinlar osurmaz,boklari kokmaz,ve regl de olmazlar.