bugün

bitik erkektir. az ömrü kalmıştır.

(bkz: helva nasıl yapılır)
kadınları çözdüğünü söyleyen bir erkeg / en fazla uçkurunu çözmüştür !
(bkz: metin üstündağ)
(bkz: olmayan erkek)
asla tanışamayacağımız erkektir. çözdüğünü sanıp kendince garip triplere girerek manasız bakışlara mahal verir.
ipin ucunu kaçırmıştır.**
(bkz: kadınları çözdüğünü sanan erkek)
hayatı anlamadan, insanları matematik problemi gibi görüp, sayısal zekanın böyle derin konularda da işe yaradığını sanırsın.
oysa ki sadece sanrıdır o kendini inandırdığın.
- kazım abi 9 harfli dördüncü harfi 's'.

+ bana kadınları sor oğlum.

- has's'iktir.
dünyaya henüz gelmemiş olan erkektir.

anne: oğlum bu baban hep annesinin tarafını tutar, benim tarafımı tutmaz.
efe: merak etme anne, ben babam gibi olmam. hep karımın tarafını tutacağım.
anne: hi, yazıklar olsun, sen bizi huzurevine de gönderirsin.
efe: nasıl yani?

sakin ol efe, o yaştan bu yaşa geldim hala çözemedim.
buzdağının görünen kısmının bile sadece ucunu görebilmiş erkektir.
manayı yitirir lan. Kadınları çözmüş olsa hakikaten (mimkinaatı yok) kadının ne tadı kalır ne tuzu.
yoktur. çözse çözse 2-3 tanesini çözmüştür, tüm kadınları değil. zaten tüm kadınlar, erkekler birbirinden farklıdır, hiç biri diğerine benzemez. neyse anladınız siz onu. *
bir daha eski haline dönemeyecek erkektir. tavşandan daha playboydur.
zamanında kadının birinden sağlam bir kazık yemiş, dibine kadar bir aşk acısı çekmiş erkektir.
kadınlar bulmaca gibidir, "bir nota?" sorusuyla karşılaşır ve ne cevap vereceğinizi şaşırırsınız.
çözdüm lan ben bunları dediğim anda ota boka saçmasapan bir şey ortaya çıkarabiliyor sürekli özümseme uyumsama yapmaktan ebemiz sikildi, ama üç aşağı beş yukarı hamleleriniz tutar bu da yeterlidir, zira tamamen çözülmüş kişi de insana tat vermez gizemini korusun heyecanı baki olsun kavgasız da sevgisiz de olmaz.
(bkz: doğmamış erkek)
rüyadadır.
benimdir.

kadınlar çocuktur ve iyi geçinmek istiyorsan çocukla çocuk olacaksındır.
freud bile çözememiş amk hangi erkek çözebilir ki.
çoktur.

ömürleri boyunca çocuk gibi ağlayan insan türünü çözümü imkansız varlıklar sanmak da ancak yine kadınlara mahsustur.
kadınları üzmüş erkektir.
pembe dizi yazarlarıdır.
pazarcı esnafıdır.
kadın kuaförüdür.