(bkz: kadınlara cinsel obje olarak bakmaktan vazgeçin)
insan sadece sıçan bir nesne değildir... işeyebilir, böğürebilir, kusabilir, osurabilir...
kadın, kevgir değildir.
kadın, erkeğin namusu olabilir. ama bu kadın, erkeğin kölesidir anlamına gelmez. kadın sadece cinsel bir obje değildir.
aslında çoğu kadının da farkında olmadığı durumdur.
(bkz: laf sokmak)
tesisatçı söylemi.
(bkz: sözlüğe iş getirmek)
memeleri de vardır.
onların her türlü güzel duyguya ihtiyacı vardır, inciltilmemeli, düşüncelerle yükseltgenmelidir...
tıpkı erkeklerin sadece sap olmadıkları gibi.
sonuna kadar doğrudur. blowjoblı kısma iki kez katılıyorum.
elbetteki deliklerden oluşan bir nesne değildir. ayrıca; çenesi, selilütleri, alınan kılları, sabah uyandığında kokan ağızları olan bir nesnedirde.
erkeklerin kendisini nasıl gördüklerini merak etmeme sebep olan düşünce. bir erkeğe bunu hatırlatmak ihtiyacı neden doğduysa... kadınlara şirinlik yapılıyormuş izlenimi verip hakaret içerdiğini düşündüm. ya da erkeklerin kendilerini (eğer böyle saçma birşeyi düşünüyorlarsa gerçekten) bu kadar basitleştirmeleri, aptal yerine koymaları da olabilir.

"abi unutuyorum bazen kadınlar neydi neydi diye düşünüp duruyorum"
"olm mal mısın kadın sadece delikleri olan bir nesne değildir diyorum ya sana"

böyle bir cümlenin herhangi biryerde akıllardan geçmesi bile ne kadar çok (bkz: barzo) olduğunun göstergesi..
ya da kişi o kadar muhtaç ki insanların çevresinde olduğunu hissetmek için tepki toplamayı bile göze almış.garip..
(bkz: malumun ilanı)
doğrudur. memeleri de vardır.
(bkz: bloody crescent için başlık uplama)