bugün

birinci nesili kapatıp yazar alımına ara verecek olan bir sözlüktür.

sözlük öncelikler özgün bir ortam olup yenidir. ben gittim gördüm gerçekten de beğendim.
çok boktan bir sözlük. incideki liselileri toplamışlar işte. hatta inciye üye olamayanları toplamışlar.
inci ile arasında çok fark olan sözlüktür. burada gerçekten tanımanız gereken adamlar var.
internet aleminde mantar gibi türeyen sözlüklere bi tane daha gereksiz bi sözlük eklenmiştir. yeter kardeşim ya çok oldu gerek yok bence her taraf sözlük doldu. ssg böyle bi şey başlattığına pişman olucak bence. internette gezerken adı hiç duyulmamış bi ton sözlük görüyorum. cart sözlük, curt sözlük. tabi hepsi boş.
inciden kaçanların sığındığı sözlük.
(bkz: bir uludağ değil)
iyidir, hoştur, başarılar.
üye alımı kod ile yapılmaktadır ve kaliteli yazarları vardır. yazarları iyidir inci gibi bozmamasını umut ettiğim sözlük.
inci sözlükte panpa denirken kadı sözlükte morug derler. biz de kaydolduk bakalım çaylaklıktan terfi edersek takılırız kadı da. aklıma gelmişken kadı kadıköy' ün kısaltması galiba.
bugün itibariyle yeniden açılan sözlüktür. açıldığı anda yardırılacaktır.

--spoiler--
açıklama

okadar yoğun istekten sonra, ne cendlanın konseptine uyum sağlanabiliceğini düşündük ne de sizi açıkta bırakmaya niyetimiz yok.

öncelikle bilmenizi isterim ki kadı kapanırken, cendla projesinin startı verildi, kadı'nın açılışı cendlanın iptal olduğu anlamına gelmez. i̇kisi ayrı kulvarlarda devam edecekler.

tarih istemeyin, belirtmeyeceğiz. kadısözlük yazarlarıyla tekrar dolucak. bu projenin kapanma sebebi maddi durumlar ve yönetimde anlaşmazlıklardı, yönetim kadrosu yeniden derlendi ve artık bir sponsorumuz var.

görünür o ki zaten piyasa bizden sonra epey bir bozulmuş, epey epey.. yapılacak çok iş var.

kadı hatırlanıyor mu moruglar
-----------------------

veritabanında bir düzenleme yapılıyor. 30 dakika içinde aktif olacak tam anlamıyla sözlük, nerden baksanız 4-5 aydır yokuz, haliyle bir çok link ve avatarlar pasif kalmış. onları düzeltmeye uğraşıyoruz.
--spoiler--
eskiden girmesi* de ayrılması da zor olan; ancak şimdi bir incileşme hareketine girmiş ve benim gibi istikrarlı, konsept bilen; insan tanıyan yazarlarını bu yüzden kaybetmiş oluşumdur. yine de evlat gibi sevdiğim sözlüktür. başarılar dilerim kalan moruglarıma.
liselilerin max.* 1 hafta takılabildiği daha sonra terkettikleri genelde olgun düşünceli insanların bulunduğu bir sözlük.
yeniden donus yapmis sozluktur. sikerler deyerekten geri donmusumdur. trollsuz hava sahasi.
özledim...
Bi sikkolata vardı orda aah ulan ah özledim be orayı.