bugün

kadri yi öğrenciyken yurttan atmışlar.

buradan. http://www.yurtgazetesi.c...aman-acikladi-h77600.html
ülkenin kurtulamadığı fesli adam. kim bu adama dur diyecek merak içerisinde bekliyor bu millet.
Ey mısır sen nelere kadirsin dedirtir. Muhteşem bir propaganda makinasıdır. Onun yaptığını ben yapamazdım. Fikirlerine ve savunduklarına gelince bildiğin deli kadirdir.
Yaptığı tutarsız ve saçma açıklamalarla bile adeta çevresine binlerce insan toplamayı başarmış ilginç bir insan türevidir kendileri. Söylediği bazı sözlerin bu vatanda yaşayan insanları dehşete düşürmesi gerekirken o hala rahatça bu söylediklerinin onlarca katını her gün söylemeye devam etmektedir.
"şekspir gizli müslümandı adı da şeyh pir di" sözünün kanıtı neymiş ben şahsen çok merak ediyorum.
akp' nin özeti olan filozof- tarihçi vs. her bişi.
salladığı herhangi bir şeye kanıt gösterdiği vâkî değildir.

melih gökçek de google aramalarından çıktı alıp kanıt, belge diyordu. ama en azından kağıt parçası da olsa belge vardı elinde.
Atatürk ebediyete intikal edecekken hastalığı yüzünden çok zayıflamıştı. Bu meczup, Atatürk e beslediği hamaset gereği bu durumla aklınca alay etmişti. isteyenler youtube da bulabilir. Link vermeme gerek yok. Şimdi görüyorum ki kendisi de hastalığı yüzünden epeyce süzülmüş bir deri bir kemik kalmış. Bize yakışmaz bişey söylemek. Ama bu ve bunun gibilerin ölmesini temenni ediyorum.
0:00 2:55
yunan kazansın dememiştir diyecegim de her defasında salalık bende amk sanki bu lagım fareleri orda ne denilmek istendigini bilmiyorlar mı yine de deniyim..

kuş beyinli, sana alenen yunandan daha şerefsiz daha ahlaksızsınz diyor adam, bunun edebiyatta karşılıgı bilezik gibi geçirmek, bagırsaklarını delmek üst üste koyup sikmektir..

anlamıyor musun dmeiyorum bir lagım faresisin ve hayatta yapabilecegin tek şey yalan söyleyip her şeyi kıvırıp manipüle etmek..

fakat beyinsiz bir lagım faresinin anlamadıgı şu var, kadir mısıroğlu ölürse mesele kapanır, hani direkt öldürmek yerine kalleşlikte şerefsizlike bir marka oldukları için hasan mezarcıda oldugu gibi farklı yolları deniyorlar..

yahu zehirleyerek öldürerek hasta ederek yok ederek sorunu çözemiyorsunuz işte..

adamlar bir ölüp bin doguyorlar..

susup yalayacagınıza beyhude çaba içerinsindesiniz..

bunu öldürmeyi başardınız diyelim,

chp hariç yani yüzde 25 dışında kalan yüzde 75in içindeki en az 20 milyonu nasıl öldüreceksiniz..

yüzde 75 35 mmilyon ediyor aslında fakat o 35in 15i hala daha atatürk din karşıtı olsa kuranı niye türkçeye çevirttigi kafasında dolaştıgından rakamı 20 milyon aldım, ki o 15 milyon da atatürkün inanmadıgına kanaat getirirse mevzu sizin için zorlaşır, sizdeki yüzde 25i bile zor tutabilirsiniz..

hala bu neyin ısrarı.. bir an önce kuduz aşısı olun..
Şu başlık her hortladığında öldü filan sanıp bakıyorum ama yok olmuyor bir türlü.
atatürk'ün ruhuyla konuştuğunu iddia ederek deliliğini tescillemiştir. youtube'da basit bir aramayla ilgili videoya ulaşabilirsiniz. hatta durun ya ben buraya koyayım da kolaylık olsun: https://youtu.be/G-EZ8lvKG10

fatır/22: Ne de diriler ile ölüler birdir. ALLAH, kim/kimi dilerse ona işittirir. Sen mezarlarda bulunanlara işittiremezsin.

islam'ın asıl düşmanı Mustafa kemal değil; Allah'ın kitabına inat olsun diye islam ile taban tabana zıt iddialarda bulunan bu gibi fesli delilerdir. Allah, "Sen mezarlarda bulunanlara işittiremezsin" diyor; bu adam tam aksini iddia ediyor. Bu adamı kanaat önderi belleyenlere soruyorum: Allah'a mı, yoksa bu adama mı inanacaksınız?.. seçim sizin...
şeyh pirdi mirdi mevzusuyla kendisini eleştiren salaklar aslında reyisin üstadın tuzagına düşüyoralr anlamıyorlar..

bunlar sanıyor ki reyisin bu geyigi yüksek boş şakalı iddialarını ortalıga yayarsalar kadir mısıroğlu hakkında deli düşüncesi oluşacak.

ahahaha lan adamın reklamını yapıyorsunuz alenen..

şimdi ben de kadir mısıroğlunun dahi bilmedigi konuları gündeme getirsem misal madam corriere mi ne yani biliyordur muhtemelen de ben ondan duymadım veya konuşmak istemiyor.

kaç kişi sikler benim bu iddiamı kimse.. isterse binlerce takipçim olsun..

bu salaklar allahın delisi şekspire şyeh pir dedi diyip ortalıgıa yaga kaldırdıkça mısıroğlunu tanımayan birine mısıroğlunu tanıyorlar..

şu başlıgın sol framede entry alması dahi adamın bilinirligini iddialarını miliyonlara ulaştırmaya yetiyor..

bu adam çıkıp a haber de bir şey söylese chpli biri okumaz dinlemez..

ama bir chpli şeyh pir diyip dalga geçerse bu video chpli sayfalarda da yer alır yani durup dururken tüm chpliler reyisin hakaretlerini ve iddialarını işitmiş olur..

bedavaya reklam yapıyor mallar ahaha..

ben misal yerlerinde olsam kendi kitleme ölü takliti yapmasını tavsiye ederim böylelikle kimsenin böyle birinden haberi olmaz..

bu mallarda beyin olmadıgı için onu yapamıyorlar..

misal bir beyinsiz gazeteci de her gün kendi çapında fesli deli kadir diyerekten bu adamcagızla dalga geçiyor, fakat onu tanımayana araştırma imkanı sunuyor..

soruyor tanımayan kim bu fesli deli kadir.
sonra belgeler ahahahhahahah.. üzerine para vesrek böyle reklam yapamayız.

virale gel hanım.
Büyük vatan kahramanı ve vatanperverdir. Ülkesini çok sever. Devletine ve milletine bağlıdır. Burdaki trollerin saldırısına uğramaktadır.
Maraş dondurmacılarini hatirlatiyor bana.
Maraş dondurmacısı kılıklı, fesli Tanzimat zamparası. -murat bardakçı
götüne pamuğu tıkadıkları gün mezarının başına atatürk heykeli dikeceğim canlıdır.
öldügü gün muhtemelen mezarına degilde anasının amına kına yakıp bir şeyler dikecek onun bunun çocugu sayıfı fazla olacaktır..
iyileşiyor, dua edelim arkadaşlar.
adam dişini fırçalamaktan aciz bu mu üstat tarihçi. bununla aynı programa çıksam suratına kusarım.
10 milyon dolarlik restoranı paylaşılamayan dışarıdan yemlendiği apaçık çakma tarihçi ve bozguncu.
karanlık olmalı.. ki aydınlığın kıymeti anlaşılsın..

odatv, sözcü ve bir kaç siktir boktan internet sitesinin de dahil olduğu yeni bir karalama kampanyasına maruz kalmıştır.. 80 bilmem küsur şu yaşında hala iftira ve lince maruz kalmakta olan bir bayrak adam.. o yüzden saldırıyor bu siyonist artığı mankurt kafalar.
bugün de ölmeyerek türk dünyasını yasa boğmuştur. ingiliz ve yunan dünyası derin bir nefes almıştır. hiçbir zaman sevilmeyeceksin.
görüldüğü üzere bu ittihatçı artıkları 100 yıl geçmesine rağmen hala memleketi sabote etmeye çalışıyorlar.. hala osmanlı'dan, islamiyetten, peygamberden, kuran-ı kerimden, anadolu erenlerinden nefret ediyorlar. ingiltere menşei fikirleri ve fransız şaraplarıyla nefret kusmaya devam ediyorlar..

restoranı varmışmış, üstat keşke yunan galip gelseydi demişmiş.. bu siyonist uşağı ittihat köpeklerinin sözlerinin yarısı iftira yarısı da doğrunun eğilip bükülerek kullanılmasına teşnedir.

kadir mısıroğlu bunlardan yılacak olsaydı ölüm tehlikesi altında geri vites yapardı.. 80 küsur yaşında adama iftirayı, linci bırakın da bir kitabına cevap verebilecek tiyniyette olun ey düşmanlar.
adam lisede akçaat'ın türk ocağı kurucu başkanı olmuş.. kafasında osmanlı türkünün alamet-i farikası olan fesle dolaşıyor.

bizim salaklar da inanıyor ki" yunan kazansaydı" demiş..

ee insanın tarih bilgisi Joseph Goebbels'den geliyorsa kafası da çalışmıyorsa böyle oluyor. yani mankurt.

kadir mısıroğlu bu memleket uğruna canını ortaya koymuş adamdır. lucescu'nun da dediği gibi köpekler istedi diye atlar ölmez.