bugün

entry'ler (125)

kemalistleri çıldırtacak bir şey bırak

görsel

cinsel sex ten sonra kızlığım bozuldu mu diyen kız

Cinsel sex ne ki? Tanımlanamayan kız, insan dişisi.

türkçe yetersiz bir dildir

Bugünkü Türkçe için doğrudur. Ancak sibiryadan Gagavuzyaya kadar olan coğrafyadaki Türkçe için komik bir tespittir. Dolayısıyla yetersiz olan Türkçe değil Türkçe bilmeyen Türklerdir. Kıps

suriye ile savaşsak banko esad ı tutarım

Valla şam Emevi camiinde namaz kılmanın başka yolu yok napalım başka? Mecbur esadı tutacağız panpa. Allah namazınızı kabul etsin

fethullah gülen

Muhterem Fethullah Gülen hocaefendi adındaki cennet mekan zaat-ı şahane. Çok özledik hocam gel artık bitsin bu hasret. Sana full muamele çekecek toplarını yalayacağım. Yeter ki sen gel. Gökten ne yağar ki yer kabul etmez ? Gel artık pohunu yedüğûm.

insan din olmadan da ahlaklı olabilir mi

Ahlak denilen şey sac!maliktir

kuran ı kerim

türk erkeklerinin hemşire fantazisi

Böyle bir fantezi yoktur. Kadınlar vardır ve hemşirelik kadınların yaptığı bir iştir.

şeytan

Cool story bro. Hala inanan beyinsizlerin olduğu hikaye.

genelev çoğalırsa tecavüzler azalır

Kesinlikle doğru olan güzel bir fikirdir. Ucuz ve her yerde olursa sıkıntı kalmaz

dinin sahibi allahtır

Hiçbir geçerliliği olmayan yargıdır. Dinin sahibi insanoğludur.

allah yoksa bizi kim yarattı

Cevabını bilmediğimiz bir sorudur.

fakirlik

Bir fakir olarak içerisinde bulunduğum, çagâ, zamana ve yere göre değişmeyen, evrensel bir gruptur. Ama fakirler ölsün. Neden ayaklanmıyoruz? Neden sömürü düzenine başkaldırmıyoruz? Çünkü biz aptal köleleriz!

namaz sureleri

Kısa olan arap masallarına, tekerlemelerine verilen isim.

zırh içinde iken testislerin kaşınması

Welcome to hell! Bir de o çağlarda temizlik imkanlarının daha kötü olduğu düşünülürse insanın içini gıcıklandıran düşünce.

bugün seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirsiniz

Oy kullanmadım kullanmıyorum kullanmayacağım. Bu geri milletin yapabileceği en iyi şey ameleliktir vereceksin eline kazmayı küreği...cevabı boykot ediyorum olan sorudur.

insanlardan ve hayvanlardan nefret ediyorum

Hayvanları seviyorum. Psikolojisine aşırı yüklenilmiş insanoğlu beyanı.

zencilerden nefret eden turk

Ayrıca toplu taşıma duraklarında o koca itfaiye hortumlarını çıkartıp sulama yapar bunlar. Gübreleme yapanı da görülmüştür ancak manzaranın vahametinden uzun süre bakılamamıştır. O türk benim sevmiyorum zencileri ırkçıyım var mı? Türkleri de sevmiyorum, kürtleri de sevmiyorum, Araplardan nefret ediyorum. iranlılar değişik insanlar ancak henüz iyi tanımıyorum onları. Azerilerin çoğu da eğitimli akıllı insanlardır. Endonezyalılarla diğer güney ve güneydoğu asyalıları da hiç sevmiyorum. Niye seveyim mecbur muyum? Aptal olan bütün insanlardan nefret ediyorum. Hatta bazı hayvanlar da diğerlerine göre daha aptal oluyorlar onları da sevmiyorum.

zencilerden nefret eden turk

Tdv kız yurdunda bekçilik yapıyordum. Gelen öğrencilere anahtar veriyordum onlar da kapıyı açıp yurda giriş yapıyordular. Kapı açılması biraz zeka isteyen bir kapıydı. ilk bir ayda beyazlar kapıyı açmayı öğrendiler. Bir buçuk senenin sonunda hala kapıyı açamayan zenciler vardı. Toplumların genetiğinden midir yoksa kültürlerinden midir bilemiyorum ancak bazıları bazılarından daha zeki ya da daha aptal olabiliyorlar. Örneğin abd hava kuvvetleri aynı şekilde ruslar da suriyede arapları bombalarken Arapların yaptığı en iyi şey eğer şansları varsa havaya uçmadan önce Allahu akhbarr diye bağırmak. Allahu akhbarr dediklerinde havaya uçmayacaklarını zannediyorlar gariplerim.

türkiye de en cahil kesim türkçülerdir

Hiçbir kesim dindar kesim kadar cahil olamaz diyerek aynı zamanda haklılık payına kısmen sahip olduğunu düşündüğüm tespittir. Cahillikten ziyade milliyetçi olabilmek için kafayı yemiş olmak gerekir. Atatürk ün milliyetçiliği bizim anladığımız milliyetçilik değil, bir kültür milliyetçiliğidir, vatandaşı olunan ülkenin sevilmesi yönündeki bir milliyetçiliktir. "Balık bizim dedemizdir" diyerek evrimi kabul eden Mustafa Kemal kesinlikle bu cahil milliyetçiler gibi bir milliyetci değildir.