bugün

entry'ler (182)

koca bulmanın giderek zorlaşması

Bundan sonra daha da zorlaşacaktır. Mesela şöyle bir değerlendirme yapalım.1980'lerde türk erkekleri Rusya ve Ukrayna'ya gidemiyordu. Çünkü orda sovyetler vardı. Turist vizesi vermiyordu veya çok zor veriyordu.Mecburen Türkiye den birisiyle evlenmek zorunda kalıyordu. Şimdi artık Türk erkekleri Rusya ve Ukraynaya gidebiliyor. Son dönemde Kiev'e gelip giden uçak sayısında büyük artışlar yaşandı. Artık Türkiyede ki erkekler yabancı kızlarla takılmayı öğrendi. Evlilik Türk erkekleri için 35 yaşından sonra yapılacak bir olay olarak görülmeye başlandı. Buda kızların daha zor evlenmesine veya hiç evlenememesine neden olabilir. Ufukta türkiyedeki kızları çok zor günler bekliyor.

kamil koç un namaz kılan yolcuyu bırakıp gitmesi

Kâmil Koç namaz kılan yolculara saygı duymamıştır. Kâmil Koç un unuttuğu şey bu ülkenin %99'u müslüman olduğudur. Bu saygısızlık türk milletinin değerlerine yapılmıştır. Yetkililerden bu konuyla ilgilenmelerini bekliyorum.

chp nin selehattin demirtaş ziyareti

Cehapenin terörü desteklediğine işarettir bu ziyaret.

kara çarşaf

Kadınlar için özgürlüğün sembolüdür.

sarıklı vatandaş görünce cıngar çıkaran kokona

Çıngar çıkaran kokana insan haklarına,demokrasiye ve özgürlüklere saldırıda bulunmuştur. Burda bazıları hala bu yanlışlıkları savunuyor. Burdan söylüyorum türkiye de özgürlük ve demokrasi vardır.

ezan kaldırılsın yerine ezan okuyan saat verilsin

Yallah Ermenistana.

müslümanlık boştur

Bunu diyen boştur.

kadıköyde başörtülü kadına tükürüp saldıran çomar

Bu saldırıyı gerçekleştiren kişiye en ağır ceza verilmelidir. Saldırıya uğrayan bacımıza geçmiş olsun diyorum. Saldırıyı gerçekleştiren kişiyi lanet ve esefle kınıyorum.

feminizm

Toplum için çok tehlikeli olan akımdır. Amacı toplumun yapıtaşlarıyla oynama ve toplumu yok etmedir.

arap şeyhi gibi giyinen üniversite rektörü

Türkiye özgürlüklerin olduğu bir ülkedir. Rektörün giydiği elbisede herhangi bir sorun yok.

kara çarşaf

Kadınlar tarafından giyinilen özgürlüğün sembolü olan giysidir. Burdaki troller dış güçler tarafından dini değerlere hakaret etmek için görevlendirilmiş ve mayış almaktadır. Bundan dolayı troller dini değerlere saldırmaktadır.

beni muhammed e verdiklerinde 9 yaşında bir kızdım

Dış mihrakların içimizdeki piyonları tarafından yüce dinimizin peygamberine hakaret etme ve dalga geçme amaçlı entryler girilmektedir. Dış mihrakların piyonları troller şunu bilmeli ki yüce peygamberimiz güzel ahlâkı tamamlamak için gönderilmiştir.

kocanın karısı olma orospu ol

Bunu diyen kendinin ne olduğunu biliyor.

8 mart 2018 kadınlar yürüyüşü ve sapkın pankartlar

Son derece edebe ve hâyâya aykırı bir yürüyüştür.

kocanın karısı olma orospu ol

Son derece terbiyesiz ve ahlaksız bir dövizdir.

kadının yoksa cebinde parası amıdır kumbarası

Bunun pankartını açan terbiyesizdir.

türk feministleri

Gösterilerinde PKK'nın önde giderlerinin pankartını açarlar. Terbiyesiz pankartlar açarak kamunun terbiye eşiğini aşşağıya çekmeye çalışırlar. Toplumda saygının bitirilmesi için elinden geleni yaparlar.

kadın olmanın zorlukları

Türkiyede herhangi bir zorluğu yoktur. Askere giden Erkekler,en ağır işlerde çalışanlar Erkekler,evin ekonomik sorumluluğu erkeklerde. Daha bir çok şey sayılabilir. Burda şöyle zor böyle zor diyen feminazilere inanmayınız.

bakire kızlar evlenilmeye daha layıktır

Bu görüşe kesinlikle katılıyorum. Erkekler bakire kız ister. Bu net bir şekilde anlaşılmalı.

suriyeli kadın islam gerçeklerini anlatıyor

Bu kadın kendi kafasında kurguladığı saçmalıkları islamiyete hakaret ederek içindeki kin ve nefreti kusmuştur. Videoyu izledim kadının amacı müslümanlarla dalga geçmek. Bu kadını şiddet ve esefle kınıyorum.