bugün

Atatürk'e küfreden, hakaret eden kim varsa ya soyu bunun gibidir ya da süzme cahildir.
görsel
--spoiler--
angutun teki, pislik zevatın biriydi. geberip gitti. darısı diğerlerinin ve sevenlerinin başına.
--`spoil aman ne güzel cehenenemde ateşi daha çoğalacak..
--spoiler--
anlattıkları'nın hepsi palavra olan adamdır. orada burada duyduğu aslı astarı olmayan, herşeyi süsleyerek anlatmayı çok severdi rahmetli.
5
3

--spoiler--

bunıu söyleyen saraca ise onunda Allah bealsını versin bir halt sanmıştım kendiisini, değilmiş.
Reyizimizin biricik öğretmeni.bu bakımdan, türkiye'nin yetiştirdiği en büyük değer. "keşke yunan galip gelseydi!!" sözünü de bu dinsiz imansızlar gerçek anlamından kopartıp temcit pilavı gibi önümüze koyarlar. Halbuki üstat o sözü, yunanlılar çok tokat yediler, milli gururları çok incindi, keşke bi galip gelselerdi de, kendilerine güvenleri yerine gelseydi, manasında söylemişti....

Ama dinsizler bu duygusal, insancıl yaklaşımı anlayamıyorlar...nerden anlıycaklar, zaten anlayabilseler bizim gibi dindar insanlar olurlardı.

Büyük değerimizdi hoca.
Angutun teki, pislik zevatın biriydi. Geberip gitti. Darısı diğerlerinin ve sevenlerinin başına.
Allah rahmet eylesin. Büyük tarihçiydi büyük. Çok özlüyoruz kendisini. Mekanı cennet olur inşallah. Nefis kitapları olan zat.
Kemalizme ve Atatürk'ün birçok icraatına karşı olup cumhuriyete düşmanlığını dillendirmekten çekinmeyen Hüseyin Nihal Atsız'ın ahbabıdır kesinlikle şüphesiz.. Belki de komünizme olan karşıtlık ikisini birbirine yakınlaştırmıştır..
https://www.facebook.com/...59877143/?mibextid=Nif5oz

Ben niye 9u 5 gece öldüğünü izah ettiği anlatısını mantıklı buldum. Fesli kralın iddiasına göre bizzat doktordan dinlemiş. Akşamleyin herkesi kovalamış. Sabahleyin 9da mesai başladığında gelmişler bakmışlar ölü. Kimse olmadigi için saati bilmiyolar yazmislar 9u beş geçe oldu diye.
Anlattıkları'nın hepsi palavra olan adamdır. Orada burada duyduğu aslı astarı olmayan, herşeyi süsleyerek anlatmayı çok severdi rahmetli.
malum zihniyete derinden ayar veren bugün bile hala konuşulan türkiyenin en iyi tarihçisidir.
Eğlenceli konuşmaları olan iyi bir hatipti, sen öldün ülkedeki müslüman tuğçe kazazın eline kaldı. Allah rahmet eylesin.
Bir deli taş atmıştaki deli.
60larda ve 70lerde yazdığı bilmem ne mezalimi başlıklı kitapları esasında nefret ettiği veya öyle göründüğü kemalist paradigmanın ürünleridir.

Kadir kemalizmin bir dişlisi olduğunu ölümüne yakın anladı, kemalizme tutumu daha agresifleşti, daha seviyesizleşti hatta keşke yunan kazansaydı dedi mesela. ama o da misyonuna dahildi ve misyonunu başarıyla tamamladı. Neydi o misyon; antikemalizmin itibarsızlaştırılması. Fesin altına kıravat takmış, yakası paçası kaymış bir adamın fikirleri işte nolcek derler. işte böyle

Sistemler kendi düşmanlarını da kendileri belirler.
"Kendileri belirler"
islamci küçük adam; senin kahramanların da nefret ettiğin çarkın bir dişlisi sadece.
Püsküllü, maraş dondurmacısı.
Atatürk'ü bizim kemalistlerden daha çok sevdiğine eminim.
salak salak entryleri görünce insanı delirten başlık. Tarihçi yazmışlar bir de. Tarihçi kimdir ve nasıl olur bundan bi haber insanlar. takipçileri de kendisi kadar cahil...
atatürk düşmanı işgal artıklarının sayılı sığınaklarından olan bir meczup. hayattayken kendisini gördüğümde ekrana fıstık atardım. kadir popcorn için yapılabilecek max aktivite budur.
iyi bilmezdik.
Ölenin arkasından kötü konuşulmazmış ama bu adamın arkasından konuşalacak iyi bir şey yok.

Ne diyelim. Ateşi bol olsun..
Üstad öyle bir koymuş ki, ölmesine rağmen hala mezarına gidip sıçıyor ahlaksızlar.
Fesli meczup. Bir dönem üzerine yüklenen hapis cezasından kaçabilmek için deli raporu almıştır. Çok şükür öldü gitti de daha yeni aptalca fikirler üretemiyor
fesli meçzupun tekidir kesinlikle şüphesiz..
https://twitter.com/tugbe.../1663847304523120640?s=20 Seni anlamayanların suratına suratına,
Üstad, çapulcu kudurturdu, öyle ki hala bağırırlar.

Kendisinin "yunan mezalimi" adlı bir kitabı bile olmasına rağmen sözlerini çarpıtıp algı yapar çapulcular.

Kitapları:
(bkz: yunan mezalimi)
(bkz: moskof mezalimi)
(bkz: bulgar mezalimi)

Cennetmekan:
(resim:#1)
başlığını solda görünce sinir krizi geçiriyorum, yapmayın evladım.
zaten ayda yılda bir giriyorum sözlüğe