bugün

hep merak etmişimdir kadınlar neden tazyikli işerler diye. öyle ki bazıları sesleri duyulmasın diye işeme esnasında sifon bile çekerler.e yer çekimi de herkesin çişine eşit davrandiğina göre neden? uzun uzun kafa patlattıktan sonra bugun bir reklamı izlerken kafama dank eden durumdur. bu prebiyotikler aktivialar falan hep kadın odaklı bilmem hiç farkettiniz mi? işte tazyikli işemek de buradan geliyor. bilmediğim bir nedenden dolayı kadınlar acayip kabız. işte bu kabızlık ve şişkinlik yüzünden sidik torbalarında aşırı basınç oluşmakta ve bu yüzden de çok tazyikli işiyorlar. hatta öyle ki çok sıkışmış 1000 kadın ile aya roket yollama projeme de başladığımı buradan tüm kamuoyuna duyuruyorum.
evet siz kabız bayanlar size sesleniyorum.

edit: ayrıca kadınların sidikleri seramiği değil direkt olarak suyu hedef almakta.

edit2: bazı arkadaşlar olayın ses çıkarıp çıkarmaması olmadığını kavrayamamışlar. burda olay tazyik yani birim alandan geçen sıvı hacmi. yüksek debi. daha nasıl anlatayım kıt mısınız? isveçten de bilim adamı çıkmaz zaten. ha abazan mı? yok lan onu da tutturamadın be koçum. bir düşün bakalım yazmadan önce.
(bkz: yallah tazyik)
(bkz: isa aşkına sen bir daha tespit yapma dostum)
etrafa sıçratmalarına sebep olan davranış.
sidik akedemisinde verilecek; kadınlar tuvaletindeki seramiklerin erken aşınması sorunsalı, tezinin tek değişkenli varyans analizine temel oluşturacak ortalamanın bulunmasını sağlayacak savdır.*
kadınların işedikçe işemesi, işedikçe daha bir şiddetli durumudur. öyle ki arabalar sidikle gitse kadınalr bayram etti durumudur. ben bunu tespit edenlerin yalancısıyım da peki bu tesbite nasıl varmışlar merak ediyorum. kadınlarla beraber tuvalete mi girmişler.
(bkz: kadınlar işemez sıçmaz ve osurmaz ki)
aha bu olay tehlikelidir. ileride serbest düzene alışmış mesane kasları kendini bırakır ve bu durum sonuçta idrar kaçırmaya kadar gidebilir. erkekler için de tehlikelidir ama şimdi konu o değildir.sevgili bayanlar; tazyikli işemeyin efendim, kötüdür. hatta mümkünse yavaş yavaş mesane kaslarınızı çalıştırarak idrara çıkın. güzeldir böyle şeyler.
ayrıca hödüklük edip "kadınların vajinası nerde ? bana delik var dediler ama ben baktım baktım delik göremiyorum, yok galiba" tadında mantık oyunu yapan bünyeleri burdan selamlarımı gönderiyorum, meraklarını gidermesi açısından; kadınlar helanın en olmadık yerine işeyecek kadar teknik donanıma sahip değiller. ama bir güç var inanıyorum.
yolun engelsiz ve kısa olmasından kaynaklandığını düşündüğüm olay.
- anne ben tespit yaptım
- onu bırak da tuvalet taşı delindi...
(bkz: tazyikli tespit yapan yazar)
algı yanılsamasıdır.
tabi bunu algılayabilecek beyin olmayınca normal. Alfranga tuvaletlere erkekler ayakta kadınlar (haliyle) oturarak işerler.
Erkek kişi idrar ifrazatında eliyle penisini yönlendirerek, ses çıkmamasına çalışır.
Halbuki kadının eliyle yönlendirebileceği hiç bir şey yoktur ve ifrazat direk tuvalet içerisinde bulunan suya denk gelmektedir.

Bu durumda ses bir erkeğin çıkardığı sesten kat be kat fazla olmaktadır. Yoksa kadın işerken bir şeyleri delmemektedir.

Tabi yurdum fantazist abazan gençliği bu sesle kendinden geçmektedir o ayrı.
dik bir açıyla işedikleri için öyle fışkırır.
algı yanılması diyen arkadaşa biraz fizik çalışmasını tavsiye ederekten yanına biyoloji ek dersi de yazıyorum.şimdi şöyle ki efenim tazyik dediğimiz şey sesle alakalı değidir. fışkırmayla alakalı da değildir. olay debidir. ayrıca algı yanılmasıdır diyen arkadaşın kadınlar kadar tazyikli işemesi durumu asla ve asla mümkün değildir isterse deliğin tam ortasını hedef alsın. *
(bkz: açılın ben mühendisim)
(bkz: debi)
akışkanların aktığı kesit alanı daraldıkça hızı artar.
(bkz: basit fizik)
edit: bir de anatomik olarak kadınların idrar yolları erkeklerden daha kısadır. enerji kaybı az olabilir. biraz salladım ama böle de olabilir...
(bkz: ay canım bunları mı düşünüyosun sen)
en nihayetinde kadın kişi organını siler ve konu kapanır.