bugün

insanoğlunun yaşayan en güzel türü.

kadınları çatlatacak cinste bir yüz güzelliği vardır. ayrıca holivud'un başarılı bir aktörüdür kendisi. birçok başarılı yapımda yer almıştır. bunlardan bazıları cold mountain, music from another room, gattaca, a.i, alfie, closer gibi filmlerdir.

ayrıca çalkantılı bir özel hayatı vardır oyuncunun. 3 çocuğunun annesi olan sadie frostu çocukların dadısıyla aldattıktan sonra ondan ayrılarak sienna miller kişisiyle nişanlanmış, sonra siennayı da aldatmıştır. en son çıkan haberlere göre jessica simpson'la beraberlerdir.

yukarda anlattıklarımla yetinmeyip yok illa görcem diyenler için:

görsel
kapıdaki düşman(enemy at the gate) filminde "vassili zaitsev" karakterini oynayan güzel insan.
soğuk dağ filmindeki nü sahnesiyle bayanlar aleminin aklına kazınan yakışıklı ingiliz aktör

http://www.wallpapers-zon...jude_law/jude_law_007.jpg
hafif kel,son 8 yılda hemen hemen her filmde oynayarak sinema zevkimizin içine eden oyuncu kişilik.var bi torpili ya hadi bakalım.

2004 oscar ödül töreninde chris rock kendisini tom cruise la kıyaslayıp bir hayli de dalga geçince çılgına dönmüştür.
--spoiler--
Closer filminde Natalie Portman ı aldatma cesaretinde bulunan aktör.

Filmde Clive Owen dan öyle bir ayar alır ki, zevkten dört köşe olursunuz izlerken. Filmin sonunda da hakettiğini bulur zaten.
--spoiler--
music from another room* filmindeki performansı mükemmel olan aktör. bi rol insana bu kadar mı yakışır..**
alfie filminde syredilesi aktör. akibeti closer ile aynıdır.
her filminde mutlaka en az bir hatunu ciddi biçimde götüren ünlü hollywood aktörü.
holywood ta her geçen gün yıldızı biraz daha parlayan oyuncudur. aşk filmlerinin vazgeçilmez oyuncusudur. cold mountain da ve closer da mükemmel bir aşık rolü oynamıştır. daha iyi değerlendirmek için değişik tarzdaki filmlerini çoğaltması gerekir, ancak o zaman tam bir oyuncu diyebiliriz.
tuhaf çekici insanlar listesinde top tadır.
ismini the beatles'ın hey jude şarkısından alan aktör , Al pacino'nun "veliahtınız kim" sorusuna verdiği cevap.
kendisi adem'den sonra allah'ın yaratırken en çok özen gösterdiği canlı türüdür.
şimdi bu arkadaşla ilginç bir dialogumuz vardır bizim onu da çöyle aktarayım.
nicole kidman hanım efendi ile bu beyfendi nin cold mountain filmi gösterimdedir. sevdicekle birlikte evde korsan vcd den bu film izlenirken bir karede nicole kidman ile jude law sevişmektedir ve kamera birden bir kalçaya gelir ve kalçada gamze vardır, bünye de ki anadolu kaplanı duramaz ve sevdiceğin yanında
" off gamzelere bakkk yaa ölürüm ben nicole kidman' a"
dedikten sonra kamera biraz yukarı çıkar ve aslında bu kişi malum erkek kişidir. bir an için sevdicekle göz göze gelinir ve onun şüprheli bakışları altında..
" ekekekekeke şakaydı lann ben biliyodum jude law olduunu eekekeke" diye kıvırılmaya çalışılır ama nafiledir. 1 ay sonra kaçınılmaz son gerçekleşir ve ayrılırız.*
gerçek olamayacak kadar güzel nadide şaheser.
gördükçe kız olup yanına gidesim gelen, hatta "ne oluyor bana ulan?!" diye düşündürtecek derecede yahşi oyuncu.

(bkz: kız olsam verirdim)
aşık olunası adam.
(bkz: allahım sen neler yaratıyorsun)
(bkz: yok böyle bişey)
cameron diaz ve kate winslet ile oynadığı holiday filmi izlenesi, gerçek anlamda yakışıklı bir insan evladı.
Allah ın sevdiği kulu; adamda tip var, para var, yetenek var, bütün hatunlar ona hasta daha ne olsun
dunyanın en gizemli bakıslarından birine sahip,
enteresan bir cekiciligi olan,
closer' daki performansıyla beni benden alan adam.
(bkz: alfie)
her filmini pür dikkat izlediğim yer yüzünün liv tyler dan sonra gelmiş geçmiş ve gelecek en güzel ikinci insaoğlu.
holiday filminde bir kez daha görülmüştür ki; kendisi taştır, kayadır, anam ne o öyle güzelliktir.
(bkz: sen insan degilsin)
(bkz: sen bir meleksin)
son yıllarda çekilen her filmin bir yerlerinden çıkan; 2006 academy awards ta yanılmıyorsam chris rock ın verdiği feci ayar sonrası çılgına dönen ve chris rock ı sahnede özür dilemek zorunda bırakan kompleksli ve kel insan.
zannımca soğuk dağdaki performansı, son zamanlardaki en başarılı aktör performanlarından biridir..