bugün

kaliteli piyasa tahminleri de olan yazardır.
maalesef trollere methiyeler düzülen sözlükte hak ettiği ilgiyi görmediğine inandığım komşu şehrin kaliteli ve seviyeli yazarı.
akla jig ai'yi getiren kelime.
çizgi film kahramanı.
30 km kesintisiz yürüyerek kendini aşmış bünye.
sonraki hedefi 1500 metrede ülkesini en iyi şekilde temsil etmek olan uzun mesafe yürüyüşçüsü. japonya seyahatinin ardından yeşil sahalara bomba gibi dönecek olan yıldız oyuncu...
yorgunum dostlarım yorgunum artık..

edit: yalnızım değil
samuray kılıcını yeni bilemiş samurai.
eskilerden kim kaldı dedirtten online sözlük yazarı. hüzünbaz kimse. neşeli dediği şarkı salya sümük bea.
bol bol tarih girerek sol frame'in sayılarla kaplanmasına, harflerden çok sayıların gözükmesine yol açan ama bir yandan da verdiği bilgilerle bizleri aydınlatan, şuan eminim fellik fellik sözlükte yer almayan önemli bir tarih ve olay arayan yazar kişisi.
(bkz: the mystic s dream) hakkında entry girmesi nedendir bilinmez beni mutlu eden yazar.müzikten anlayan yazar hissiyatlı bünye.
sözlüğün candan yazarlarından biri.
gül kokulu, ki kendini yalnız hissetmesine gelince, zaten yalnizlik omur boyu.
beni 13 sayısının uğursuzluğuna inandıran yazar. yok yurt dışına açılacağım, yok finlandiya'ya gideceğim... yolu açık olsun ne diyelim. ayrıca büyü de gel çocuuuuk büyü de geeelll şarkısını armağan ediyorum, onu dinleyerek gitsin finlandiya'ya. o değil de, güzel kız çiko ya. *
teknolojik terörist, garip insan.
tanımamla beraber (#2403556) entrysiyle kalbimde taht kurmuş, takip edilesi yazarlardan olmuştur.*
sözlükten soğumasını istemediğim yazar.
açık görüşlü yazarlardan.(#2403556) entrysini okumalı, "okutturmalı"...
kendini seven yazar.*
kendine kendine yani kendi nickine entry girmeyi alışkanlık haline getiren yazar.
bu aralar sözlüğe neden bu kadar çok girmeye başladığını anlayamayan yazar. tabi çok dediysek kendi çapımızda.
uzun bir aradan sonra tekrar sana ısınmak güzel olsa gerek.*
1000. entrysini kutladığım yazar.
edit: o entryi bana yazsaydı daha iyi olurdu ama neyse.
çalkantılı bir sözlük yazarlığı evresinde bazen sözlüğe küsmüş, bazen uzaklaşmış bazen de son derecede soğumuş, bazen 50şer 100 er entrysini silip gitmeye kalkışmış olsa da an itibariyle bu pürüzlü yolda 1000. entrysini girmiş olan yazarcık.
dönersem isimli parça bu arkadaştan dinlenmeli, müzik bilgisinden yararlanmalı, dertleri dinlenmeli, parmağı uyuşmamalı, bazı konularda aklımız yettiğince akıl verilmeli, sınavlarına çalışmalı, msn bozulmamalı, arşivinden sürekli şarkı talep edilmeli, patates kızartmalı, zifiri dinlenmeli, görülmese de sevilmeli şirin insan.
çağatay'ın ingilizce karşılığı.
gitar çalarken kendinden geçen sözlük yazarıdır
(bkz: slow parça çalarken headbang yapmak)*
bir insan nasıl bu kadar şeker, nasıl bu kadar iyi yürekli olur diye beni şaşırtan yazarımız. kendisi yüzsüz istek şarkılarıma ve onun üzerinde denediğim işkencelerime bile direnmiştir.
seni meşhur edeceğim ben, koydum kafaya. *
güncel Önemli Başlıklar