bugün

zombie tutkunu.
(bkz: the cranberries)
şimdiden kalitesini belli etmiş, yeni bir sözlük yazarı. hoşgelmiş.
düş sokağı sakinleri hayranı bir sözlük yazarımız.
oasis hayranlığıyla dikkatimi çeken yazar. entryleri sağlam aynı zamanda.
bir kaç saat konuşma sonucunda müzik zevkine hayran bırakan uuser. biraz geç olsa da hoşgelmiş.
oasis,düş sokağı sakinleri,green day,paul simon&art garfunkel,beatles,kargo,cranberries hastası olan bir kişilik olmakla birlikte ortağımdır.
the cranberries hayrani,muzik zevki ust duzeyde olan yazar.
cranberries seveni bizde severiz dediğim, muzik zevkinin takdire şayan oldugunu gördüğüm, hoşgeldin dediğim yazardır.
mp3 arşivini sonuna kadar sömürdüğüm uuser. benim için bir nevi; kafa dengi ve konuşkan limewire. * * * * *
an itibariyle msn'in sesli konuşmasını sömürerek, bana gitar çalıp şarkı söyleyen uuser. arada gülme krizi geliyor kendisine ama yine de sesi çok iyi. ayrıca gitarı çok iyi çalıyor. * * * * *

edit: meğer kendileri içmişler efendim. ondan böyle gülme krizine giriyorlarmış. * * *
sozlukteki en karizmatik nicke sahip kişilerdendir. * j ile başladıgından olabilir *
gün itibari ile doğum günü olan yazar...iyi ki doğmuş,bize neşe katmış...gitarını gece fazla tıngırtmaman dileğiyle * *
kafa dengi ve konuşkan limewirem, nice uzun senelere!!!
an itibariyle uykusu acayip kaçmış ve sabah saat 8 de yaz okulu munasebetiyle dersi olan yazar evladıdır.
hakkında polemik iceren entry girilen yazar.cevabı da burdadır (#451099 )
uludag sözlük'ün forum olmasını istemeyen, bu yüzden de tepksini ortaya koyan yazardır.
söylemek istedikleri anlaşılmadan veya anlaşılamadan tekpi toplamıştır.
birebir diyaloglarda, özel mesajlaşmalarda halledilebilinecek konular, hakkında entry girilerek çözülmek istenmiştir.
takdir edilir ki, bu şekilde bir sorunu çözmek mümkün değildir.
anlamak gerekir önce, anlamak için de dinlemek; yargısız infaz yapmak değil.
uludag sözlük'ü daha iyi yerlere getireceği şüphesiz olan yazar. *
tüm isteği sözlüğün daha iyi yerlere gelmesi iken anlam veremediğim bir şekilde yanlış anlaşılan, hakkında haksız yorumların yapıldığı, kaliteli yazar. çok da araştırmacıdır kendileri efenim.
(#460080)
bir kaç tane kendini bilmez yazarın,huzurunu bozduğu değerli bir arkadaştır.
sözlükte kimse kimseyi ezemez...
ezmeye çalışanlar olursa eğer gereken cevap her türlü yoldan verilir.insanların huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yoktur.kimse sizin gibi düşünmek zorunda da değildir.
sözlüğün kazandığı fikri vicdanı değerli yazarlardan biridir.
sesi de güzel olan gitarist,vokalist,aranjör,davulcu,msn manyağı arkadaşım. on parmağında on marifet insanı.
yazılarına ara verdiği söylenen yazar kardeşimizdir.gerek sözlükte canını sıkan bazı yazarlar yüzünden gerekse açtığı başlıkların kaybolması nedeniyle,isyan bayrağını çekmiştir.
konuyla alakasız olarak serbest çağrışım
(bkz: dönersen ıslık çal)
dondüm ıslık caldım diyen yazar.tamam cok ısrar ettiniz aziz yıldoya cevirdiniz beni yaw! of tamam döndüm!*
müzik zevki taktir edilesi dönmüş iyi etmiş dediğim yazar.*
beni zorla msn zirvelerine katan sevdiğimiz bir yazarımızdır.