bugün

kendisiyle ilgili söylentiler dolaşacaktır ama hiçbirine cevap vermez. özgüven sahibidir, kime ne diyeceğini zaman gösterecektir. nick de ilginç bir hikayeye sahiptir. o da zamanla öğrenilir belki. şanslı olmaya bakın kısaca. görüşmek üzere. saygılar.
(#2083801) nolu entrysi ile takdire şayan yazar.

ediT: tükürdüğümü yaliyorum ne modelmiş bu arkadas?
4. nesil, ne söylemesini ve nasıl ifade etmesini iyi bilen 0 kilometre yazar kardeşmiz, hoşgelmiştir!
kısa zamanda patlayacak gibi duran hoşgelmiş yazardır.
bu yazar daha önce de dediği gibi hiçbir iddiaya cevap vermez ve bundan sonra da vermeyecek. isteyen istediğini söylemekte özgür ve kargalar kanatsız uçamaz demiş cengizhanoğullarından bir torun. ilk ve son kez konusur ama susmadan konuşmaya devam eder. susmadan konuşmaya devam etmek. sözlüğe son armağanım. seni seviyorum zizek.
itü sözlük'teki kayser sözer kişisidir.
edit: yanılmışım.
gerçek kesit izleyip bunalan yazar. Gercek kesitin yeni bölümlerinden birinde * hayatı konu edilecek yazar.
bir peder zickler havası vardır sanki.
yahu yeter artık, bu yazarı açıklamalar yapmak zorunda bırakmayın. canı çok sıkılıyor bu duruma. bu sözlükten hiç kimseyi tanımıyor ve herhangi başka bir kimseyle de hiçbir organik ya da inorganik bağı yoktur. o yalnızdır. ve büyük ihtimalle de öyle kalacaktır her zaman. üzmeyin onu. üzülür gerçekten ve alır başını gider, belki döner ve belki döner, ya belki dönmez diyeceğini sandınız değil mi? olmaz. yapmaz öyle bir şey ve hiçbir işini yarıda bırakmaz. çünkü ne yapacağı hiç belli olmaz. tetikte ve hedeftedir her zaman. yeter yahu. limit sonsuz değil burada.
ilginç, ilginç olduğu kadar da bakari konelik bir durumla karşı karşıya. bu yazar hiç kimseden alıntı yapmaz, her şey o muhteşem zekasının ve ulaşılmaz gözlem gücünün ürünüdür. kendinize gelin yahu. olsa olsa o, taklit edilir ve onun kelimelerle yaptığı dansa özenilir.
(#2060789)
(bkz: emeğine sağlık)
(bkz: repini verdim)
(#2092395) muhteşem zekaya sahip olan yazar.*
ünlü atlet jackie joyner kersee ile alakasi olup olmadigini cözmeye calistigim yazar.
iyice sıktınız ama. durup durup hoppaca birilerine benzetmeler, esintiler alıp başını gidiyor. bakın tekrar ediyor bu yazar, tekrar. kimse değildir o, sadece kendidir, taklit etmez, edilemez. sadece saygı duyun. buna gerek yok ama zaten usulca duyacaksınız bu zeki yazara.
(bkz: boş toner itina ile doldurulur)
(bkz: atımı aldım da geldim)
id'ini ortaya salan yazılarıyla kendisi hakkında entry girdirmeyi başarmış yazar, kendisi topluma mal olduğu iddasında, a'nın üzerindeki şapkayı kaale alıp almamaksa bizim insiyatifimizde!
yeter artık ya bu adam için entry girmeyelim dediğim yazar. *
patlayacak dedik patladı. henüz anlaşılamayan yazarlardan.
sözlükte kalıcı olmasını dilediklerimdendir.

kendisinin döktürdüğü entari ve başlıkların altında bakınızlardan başka bir şey göremeyince kendisine verdiğim değer artıyor.
sözlük yazarlarını galeyana getirme çabası içinde gibi duran yazar. yoksa provakatör mu demeliydim?
bazı haksız tacizlere maruz kalıyor ama yeter yahu. bunaltmayın insanı, ilgimi çekmek için daha fazlasını yapmanız gerek. çünkü en az onun kadar kötü olmalısınız ve de zeki.
reelde koca bir ezik olarak gezen ama sanala gelince klavye kahramanı kesilen tiplerden . böle devam ettikçe ebedi ezik olmaya mahkumdur kendisi .
sözlüğe kız götürmek amacıyla geldiğini düşündüğüm yazar. kendini abartmış megaloman insan.
hafif yumuşamaya başlamış yazardır anlaşılmayan şekilde.

(bkz: vernel)
dikkat çekmeye uğraşan yazar. online olduğu zamanları biraz takip ettim, birisinin ikinci bir hesabı diye tahmin ediyorum. yazılarının giriş kısmı tanım, gelişme kısmı konuyla ilgili düşünceleri, sonuç kısmı ise kendisini övmeyle geçiyor rastladığım kadarıyla. biraz ajdar biraz da tiesta karışımı. anladık güzel kardeşim akılda kalmaya uğraşıyorsun da bu şekilde akılda kalsan nolur kalmasan nolur, millet k*çıyla güldükten sonra akılda kalmak nasıl bir ego tatmini verir insana? kendine saygın olsun biraz..

edit: nick altına yazdım tasakların serinlemiştir umarım.
Sözlüge ilk kaydolanlardan olmama ragmen toplam entry sayım herhangi bir yazarın bir günde girebilecegi kadar az. Tamamen eglenmek icin girerim sözlüge ki genelde geyik baslıklara yazarım ciddi konularda fazla göremezsiniz adımı. Ciddi ciddi ne badim vardır ne de düşmanım. Şu son üç gündür sözlüge sık girmeye basladım ve bu arkadas uludagsozluk tarihinde canımı sıkmayı becerebilen ilk kisi oldu. Amaçta buydu zaten aslında ya neyse.

Öncelikle dalga geçmeye çalıstıgı ayan beyan ortada ciddiye alan yok zaten. Fakat beceremiyor. tek yaptıgı aynı kelimelerle, aynı kavramların etrafında dönüp kendini tekrarlamak. Tamam anladık harikasın, kimseyi s.klemiyosun über aşmış bi adamsın falan filan. Bunları sözlükte herkesin gözüne soktun zaten dalga geçiceksen baska konularda dalga gecmeye basla artık. Kabak tadı verdi.

Tanım: Sözlükte ''ahaha sazanlarla dalga geçiyorum atlıyolar'' diye takılarak kendini kandıran, ciddi ciddi komplekslerini örtmeye calıstıgını düsündügüm yazar.