entry'ler (223)

dönercide otutururken masaya gelen kedi

o turuncu gemidir. yoldaşlar gider hani.

kedidir kedi.

firarilerin uzmanı olmuşum

bütün telsizlerde adım okunur.

üçüncü nesil yazar yalnızlığı

ne bir mesaj ne bir hal hatır sormaca. eskidenmiş güzel şeyler hissi. ben kötüyüm elleşme bu ara sözlük.

üçüncü nesil yazar

geri gelmek ister ama hayat derdi yormuştur. annesi hastalanmış, işten işe dallanmış tam olarak kendisinden beklenilen şekilde adam olamamış yazardır. yaşı artık genç değil kendisi de öyle hissetmeyen gerçi hislerini de eskisi gibi belli etmeyen yazardır. politiktir ama yorgunluğundan savunduğu şeyleri savunan yeni nesil bitmelerden dinler, üzülür. şenlik dağılmış bir acı yel kalmıştır, bahçede yalnızdır.

üçüncü nesil yazar

geldim ben seneler sonra der. gelir-gider.

bir parça döner atsan gitmeyen, atmasanda gitmeyen o yüzden en iyisi birkaç parça verip gitmemesini izlemek gereken kedidir.

durmadan ilerleyin diyen halk otobüsü muavini

artık istanbulda tarih olmuş kişidir.

12 eylül 2011 novak djokovic rafael nadal maçı

ne momentum muş arkadaş. sar ordan bir kilo çözülsün herşey.

12 eylül 2011 novak djokovic rafael nadal maçı

seyirci diye gidenlerin tenis topunu görse el bombası diye 911 i arayacaklarından emin olduğum maçtır.

yaran okul müdürü lafları

servise para vermişsenizse ayakta oturmayın * :)

(bkz: ayakta oturmak)

erbabı yaparsa yorgan bile titremez

birde karıncayı siker belini incitmezler vardır ki fenadır .

erbabı yaparsa yorgan bile titremez

işin ehli biri isterse hissettirmeden işini yapar demenin erotik ve güldürücü yolu.

ozgurlerce

aleyküm selamlar olsun.

durmadan ilerleyin diyen halk otobüsü muavini

vericen odunu.

arkadaşları kavga ederken montları tutan liseli

hala vardır bu tiplerden.

anneyi ve babayı sevmemek

oğlunu sevmeyen anne ve babanın çocukalrından beklenecek en normal haldir. ki devir öyle yavşak olmuştur ki çocuk bile para olmuş parası olan çocuk daha çok sevilir hatta işsiz çocuk neredeyse evden kovulur hale gelmiştir. balkonda kumru yavruları var onları besleyen annelerini görünce yanlarına gidip ağzımı açasım geliyor çünkü o kadar saf ve tatlı ki insan olarak doğmaktan utanıyor bazen insan.

bilmece

insanı alıp götüren bir orhan ölmez şarkısı

sözleri;

bir varsın bir yoksun
bi bensin bir elsin
nasıl bir bilmece
kim bilir nerdesin
bilmedin bilemedin
senin için ben neyim
nasıl bir bilinmezlik
nasıl bir yerdeyim
görmedin göremedin
isteyince bulamadın
nasıl bir çelişki bu
anlamadım derdini
söyle söyle senin derdin ne
yok oldun gittin birden bire
çözemedik hala ne zor bilmece
ya çek git gelme ya da hiç gitm

ebru polat ın makyajsız fotoğrafı

bu karıyla beraber üniversite okumuş biri olarak ağzına burnuna ne yaptıysa götüme benzemiş. kıbrıstayken oranın en taşaklı mafyasıyla çıkacak kadar güzel bir kızdan pavyon orospusu kıvamına gelmiş. yazıktır.

doğu akdeniz üniversitesi

7 senenin ardından biten ve kısaca insana çok şey aldın ama çok şey de verdin dedirten üniversitedir. pahalıdır, sıcaktır, harama bulanmıştır, adam olmayanı siker atar adam olanı adamlıktan soğutur ama çok şey öğretir. her ilden adam tanır her ülkeden insanla konuşur kazık yer kazık atar dost edinir göt dönersiniz. kısaca sadece bir üniversite değil kocaman bir yaşam hatta adam kalma mücaledesidir DAU.