bugün

son derece acı verebilecek durumdur. etinizin çekildiğini hissedersiniz.
işedik ama sıçmayı unutmuşuz. şimdi sıçtık! denilesi durumdur.
bir kız için bile düşünmesi korkunç durum. insanın canını çok yakar be. dikkatli olun azıcık.
anlık rahatlamanın kendini acıya ve sıkıntıya tekrar bıraktığı tehlikeli durumdur.
daha çok çocukken yaşanacak durumdur.
(bkz: hani kuşlar ağaçlar bin bir renkli böcekler)
(bkz: acıdan uçmak)
ah marry vah marry filminin başında yaşanılan hadisedir. allah göstermesindir.
Düğmeli pantolon giydiğinde yaşanmayacak durumdur.

Kaptırmamak istemiyorsanız fermuar arasından değil bel kısmından çıkarınız.
yırtık dondan çıkar gibi çıkmak, girişte kazaya uğramak. (bkz: (sürücü hatası))
son derece acı veren bir olaydır. allah vermesindir.
sikine sahip çıkamayan zavallı insanın yaptığı eylemdir. zükünü seven onu hiçbir şekilde mağdur etmez.
düşününce bile ellerin pipiye gitmesine engel olunamayan durumdur.
küçükken ve genelde külotsuz giyilen pantolonun fermuarını kapatırken meydana gelen olaydır.
ayak serçe parmağını koltuk veya sandalye kenarına çarpmakla ölümüne kapışır.
(bkz: işedikten sonra fermuarı pipiye kaptırmak)
eskiler belki bilir, ben henüz büyümemişken üzerinde lambada yazan metal fermuarlı kısa kot pantolonum vardır. anneciğimin acelesi vardı.
lavabodan çıktım, annem fermuarı çekti ama ne çekiş, içim ısındı ilk önce, tatlı bir ürperiş derken büyük bir acıyla bağırdığımı sonrasında dakikalarca ağladığımı bilirim. tabi annemiz gülüyor. vay arkadaş.
http://www.youtube.com/watch?v=i8mz9uOvFQA
hayata dair çük burkan detaydır. düşüncesi dahi acıtır.
yureginden vurulmaktir. Icinden bir parcanin kopmasi, huzunleri kucaklayip yitip gitmektir.
acıların en büyüklerindendir.
bir anaokul öğretmeninin korkulu rüyası olabilir.
penis deliğine toplu iğne girmesi kadar acı çektirneyebilir.
erkeklerin şeyini kıskanan hadım bir tekstilci tarafından özenle yapılan bir pantolonun amacına ulaşmasıdır.
töremiz bu muyduuuuu sözümüz bu muyduuuuu yazımız bu muyduuu ne olur susma küçüğümmmmm adlı şarkıyı akla getirir. ahşşşş o ne lan.
yarası uzun yıllar geçmeyen. çok hızlı kapatmıştım hem acı verdi hem uzun yıllar geçmedi.
çok ciddiyim.