bugün

beni kendisine hayran bırakan kadındır.

sen her gün sabahın 6'sında kalk, bi ton makyaj yap, saçına fön çek sonra bir de işe git 10 saat çalış.

çoğu zaman "amacın ne senin" diye sormak isterim kendilerine.
bi zaman sonra isyan bayrağını çeker efendim. yolda görseniz tanıyamazsınız.

(bkz: dağıttım kendimi)
sabah erkenden duşunu da almış kadındır. sanırsam insan değil başka bir canlıdır.
deli mi değdirdi diye sorarlar.
özel sektörde çalışan standart iş kadınıdır.
kahvaltı etmez böylece hem formda kalır hem makyaja zamanı olur. Ama sabahın o köründe yataktan bile kalkmak zor gelirken eğlenmeye gidiyormuş gibi hazırlanmak nasıl bir ruh hali ile olur yapanları kutlarım...
prezentabl bayandır. olması gerekendir.
sevdiği işte çalışan, işinde ve evinde yorulmayan muhtemelen bekar ve ilgilenecek bir çocuğu olmayan büyük ihtimalle hayatında da kimsesi olmayan kadındır. Bırakın bari öyle mutlu olsun.
ağzı yamulmuş, gözleri çapaklı, surat 5 karış gelmesinden iyidir. birde güler yüzlüyse iş yerinde uyukluyanlara bile pozitif enerjisini aşılar.
uykunun kıymetini blmeyen ve her sabah o saçlar ve makyaj için erken uyanan kadındır.
bir de bunların arabada makyaj yapabilen versiyonları var. hani bırakın kadınlar iyi araba kullanamazı falan, hem kullanıyor hem de makyaj yapıyorlar. korkuyorum ki cep telefonları çalsa onla da aynı anda konuşabilecekler. bense saçımı başımı düzeltmek için bile güneşlikteki aynayı kullanmıyorum.* *
erkekler tarafından varlığı kabul edilmeyendir.
zor olmayan eylemdir. kendisine ve işine saygısı olan kadındır. saça önceki akşamdan fön çektiren ve sabah sadece 10 dakika erken uyanan her kadın başarabilir. kimse senin yatak suratını görmek zorunda değildir.
Her işyerinden en az bir tane olması gerekn kadındır. Başarılıdır aynı zamanda çünki işine saygısı vardır...
gayet normal kadındır. kendine ve işine saygı duyandır. *
üşengeç olmaması takdir edilecek kadındır. *
Her gün fönlü geliyorsa, saçları yakında süpürgeye döneceğinden,bu stilini fazla sürdüremeyecek kadındır.
bakımlı, alımlı, işveli, cilveli kadındır.
not : bizim işyerinde yoktur, ben böyle şansın...
acaba sabah sabah bu enerjiyi nereden alıyor diye sorduğum kadın tipi.
üşengeç olmayan, güneşle beraber uyanan kadındır.
%90 bekardır. eşi, çoluk çocuğu olmadığından mütevellit zamanını kendine ayırıyordur.
o sufatına verdiğin önemi karakterine versen iki kitap okuyup kendini geliştirmeye adasan seni sadece yüzeysel görüp aşık olan mal yerine iç güzelleğini görüp sana aşık olan karakterli bir adamla olursun. azami dingil ağırlığı seni.
bankada çalışan kadındır.

özen göstermediği taktirde evde kalmış kokana müdürden uyarı maili alabilecek kadındır.
(bkz: ben değil bir arkadaş)
kaçta uyandığı merak konusu olan kadındır.
haftanın 7 gününün her gününe tırnaklarını ayrı renge boyayan obsesif modelleri de vardır bunların.

pazartesi: şarap kırmızısı
salı: mavi
çarşamba: siyah
perşembe: gri *
cuma: pembe
cumartesi: bilinmiyor
pazar: bilinmiyor