bugün

her ortamda görebileceğiniz, türk kızının % 80 ini temsil eden kızlardır. her yerde kezbanlıklarını ustaca kullanırlar, fesat ve kıskançlardır en çokta hemcinslerini çekemeyip ara bozmada üstlerine yoktur her taşın altından bunlar çıkar bunları yaparken de hiç çaktırmazlar herkes onları uslu, kendi halinde sanarken her naneyi yer her işe karışırlar. her gittiğiniz yerde mutlaka vardır bunlardan. uzak durulması gerekir.
iyi sevişen model kızlardan biridir. götü yere yakın kızlar iyi sikişir evet.
bugün de başıma bela olmuştur bir kurtulamadım amk şunlardan hep bana geliyor böyleleri.
Beli ince kalçaları dolgunsa ayartılıp sabah akşam içine boşalmak suretiyle stres atılabilir.
Şu sözlükte kahkahayla güldüğüm tek başlık!
Kayıtlara düşülsün lütfen.
genelde böyle ayakkabı giyerler gördüğünüz yerde kaçın.
görsel
ortalıkta ayaklı abajür gibi dolaşan kızlardır.
görsel
kendilerine asla şişman demezler, çirkin olduklarını kabul etmezler koca popolarını da gösterebildikleri kadar gösterme peşindedirler hitap ettikleri kesim nefsi zayıf erkekler olduğu için koca popo tek averajlarıdır. peşinden koşan 2-3 erkek olmaya görsün kendilerini dünya güzeli prenses zannederler yine fırsatını buldukları an birilerinin kuyusunu kazmaya birilerini ayırmaya çalışıp fitne fesat bulaştırmaya devam ederler. gördüğünüz yerde kaçın.
Sözlüğün en komik başlığı şüphesiz.
Bi an buraya fotomu bile koydunuz zannettim.

Beni o kadar güzel tarif etmişsiniz ki.
Gıybet adında whatsapp grubunda aktif üyedir.
yine kimin hayatına musallat oldu amk. yine hangi güzelim ilişkiye çomak soktu bu fitneci koca götlü ayaklı abajurlar... uzak durun uzak.
Yine ve yeniden söylüyorum sözlüğün en komik başlığı.
Gece gece güldürdü.
(bkz: şirret)
(bkz: ayy bu şey değil mi dedirten başlıklar)
Içten pazarlıklı sinsi gotten bacaklı 1.60lık çirkin kızdan şanslıdır.
Götü yere yakın olandan korkucan.
Eski zamanların ve dizi filmlerin casus,nifakçı,fitne ficurcu gammazcı bilgi belge işlerinden anlayan iftira ve yalanı çok güzel kurgulayan ve idare eden,oxitleyici asılası kızdır efendim.

Edit:Benimle seviştin şimdi evlenmek gerek diyen kızla aynı bünyeye sahiptir.
"ama ben öyle bir şey demedim ki, senin hüsn-ü kuruntun" cümlesini hayatında en az 1547 kez kullanmış tiptir.
aslında bizim köyde direkt götü sikli diyorlar kızlara hakaret için.
Türkiye de çok olan ,ideal eş tipi olarak kabul gören hatun kişisi .
Korkulur bunlardan.
Sarımsak suvan ne varsa yanınıza alın.
Şu sözlüğün en efsane başlığı.
Korkulan kızdır şüphesiz.
içten pazarlıklı, sinsi veya fesat olmanın sadece boyla alakalı olduğuna inanan, her biri sanki 1.95 lik olan yazarlar topluluğuna selam çakıyorum.
bu götten bacaklılar çok tehlikeli olur

üstüne de tamponları kamyonet tamponu gibi olur.
Korkulması gereken bir bacaksız türüdür.