bugün

entry'ler (831)

ezel vs sekiz

Sekizin de Ezelinde duygusal yanları birbirine çok benziyor sadece Sekiz biraz daha içinde yaşıyor ve en sonda bu hayatta yaşanmayacağını anladığı için kendisini öldürttürüyor..

alkol arkadaşlığı

Fak badinin drunk badi versiyonudur, eskiden benimde çok drunk badim vardı haftadan haftaya görüşürdük o da bi kaç saat, birşeyler içtikten sonra dağılır, ayıldıktan sonra araşmazdık..

football manager 2024 mobile

Benim gibi yanında sürekli computer gezdirmeyen ve pratik sever futbol severlerin yıllardır heyecanla bekleyip severek oynadığı menajerlik oyununun devamı olan mobile oyundur. 6 Kasım'da PC oyunu ile birlikte çıkıyor lakin mobile versiyonu Netflix üyeliği üzerinden oynanabilecekmiş, bu birazcık üzsede gelenek bozulmayacak yıllardır satın almadığım Netflix üyeliğini bu oyun için alacağım sözlük.

sevgilisinden ayrılan kızın mesaj atması

Tehlikeli kızdır, gözünü intikam hırsı bürümüştür, iki biraya sevişir ve sonra pişman olup ağlayarak uzaklaşır.

her şeyi bırakıp gitme isteği

Hiçbir şey için her şeyini bırakıp gitmeye kalkma. Diren, savaş ve kazan! (motivasyon konuşması yapmayı severim.)

elysium01

Hakkında hiçbir şey bilmiyor olsam da olumlu düşüncelerim olan, dişil varlığını satırlarında hissettiren, samimi olduğunu düşündüğüm bir yazar kızımız.

aziz nesin

Haklı olduğu için kendisinden nefret edenleri başlığa toplamış yazar/ileri görüşlü insanımızdır.

beşiktaş jimnastik kulübü

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük kulübüdür. (Gülmeyin şu sıralar gelen geçen saplıyor ama olsun düzelcez)

gerçek kesit

Sarı bıyık abimiz sağ olsun, hala arada açıp izlerim gölgelerde konuşan adamları ve sarı bıyık abimizin cinnetlerini..

sevgilinin sümüğünü yer misin

Yazık, sözlüğün geldiği noktaya bak. Bazen kendimden utanıyorum..

sözlük erkeklerinin bugünkü kıyafetleri

görsel

zall ın hesabının şifresini unutması

Ulan 2018 den beri ilk kez dün gece giriş yaptım kimse beni sormamış, ortadirek seri üzgün..

beşiktaş

Güne sıfır moral ve huzurdan yoksun başlamamı sağlayan, yüksek kanserojen madde taşıyan ve bu sezon içimizden geçecek olan takım.

sınıf annesi ne işe yarar

Senin ben ananı s... denildiğinde hangi annem ? gibi sorularla rakibi kısa süreli şoka uğratmaya yarayabilir meselamsı.

kız düşürmek

"Kız" kişisini herhangi bir fiziki kuvvet yada zihinsel kontrol ile herhangi bir yerden düşürmektir. Düşeni kaldıralım bi tekme de bizler atmayalım diyerek satırlarıma son veriyorum.

metroda türk ve atatürk bayraklarını yırtan adam

insanlar o kadar bozulmuş ki bakıyorum da herkes eli cebinde film izler gibi izliyor bu durumu. Yazık çok yazık bu gençliğe ulan bari yerdeki bayrakları kaldırın.

pkk terör örgütü değildir

Evet sadece terör örgütü değildir, orul orul orospu çocuğu topluluklarıdır aynı zamanda.

kunduz

Kuduz diye okuyup entry girmeye çalıştığım başlık.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

"insanlardan beklenti içinde olmayı bıraktığın an olmuşsun demektir."
yazın bi kenara lazım olur..

iş hayatında çalışmaktan tiksindiren şeyler

Bülbülü altın kafese koymuşlar, bülbül demiş ki "skerimböyleişi"