Arkadaş ortamında, koyulaşan sohbetin ardına sipere yatıp, kısık gözlerle ortamı izler ve sinsi bakışlarla etrafı süzerler. Mevla şerlerinden korusun. Amin.

(bkz: yaran başlıklar)
siyah dar eşofmanları ve birbirlerine yapışık rimelli kirpikleri geldi gözümün önüne.

sahi senin bacakların nereden çıkıyordu?
Direk isim ver olsun bitsin.

Birilerinin kanına dokunan kızdır.
(bkz: sivaslı kızlar)
insana

bücüre bak bücüre

türlü türlü huyu var

dedirtir

ama kolayı var.

görsel
(bkz: verse sikmez misin eşiği)
Boy uzadıkça kendisiyle barışıklıkları artar. Bunun için alt limit 1.65 olduğunu gözlemledim. Belli boydan sonrası zararsızdır.
Genellikle emellerine ulaşmak için büyü yaptırırlar.
allah karşılaştırmasın dediğim yaşam formudur.
Üniversitede çok görülür bu tipler. Dikkat edin. Her an hesap kitlemeye falan çalışabilirler.
(bkz: güldüren başlıklar)
Korkmanız gereken kız türüdür.
bu başlığı ilk açtığımda açıkcası tutulacağını, uplanacağını tahmin etmemiştim ama her gün başlığa yazanlar olmuş onlarca entry girilmiş. sözlükte olmadığım 1.5 aylık zaman zarfında biraz sosyalleşip karşı cinsle olgun iki olgun birey gibi ciddi seviyeli bir ilişki yaşamak için çabaladım. uzun zamandır annemin beni baş göz etmesinden bak sen kimseyle anlaşamıyorsun bu olaya biz el atıyoruz şu kızla bir görüşün tanışın... bilmem kimin uzaktan akrabası istemeye istemeye gittim buluştum nezih bir pastahanede. 1.55 boylarında balık etli eli yüzü düzgün bir hanımefendiye benziyordu. zincirlerimi kırmak bilinçaltımdaki bu kadın profilinden sıyrılmak için elimden geleni yaptım fakat namümkün.. olmuyor efenim 1.60 boyunda balık etli kadınların çoğu böyle evet. bence minnoş kıvırcık zayıf 1.50 lik kız daha tatlı ve sempatik duruyor. ama balık etli olunca profil kayıyor gene gözümde.. bakın balık etli de demiyorum ince belli de olabilir ama koca götlü olunca profil gene kayıyor bende.. evet nerede bir balık etli ya da koca götlü birini görsem bilirim ki içinde bir sinsilik bir kaknemlik bir mendeburluk vardır hemen uzaklaşır kaçabildiğim kadar kaçarım.

yine üzülerek içim kan ağlayarak söylüyorum uzak durun uzak...
Korkulması gereken bir bacaksız türüdür.
bu götten bacaklılar çok tehlikeli olur

üstüne de tamponları kamyonet tamponu gibi olur.
içten pazarlıklı, sinsi veya fesat olmanın sadece boyla alakalı olduğuna inanan, her biri sanki 1.95 lik olan yazarlar topluluğuna selam çakıyorum.
Şu sözlüğün en efsane başlığı.
Korkulan kızdır şüphesiz.
Korkulur bunlardan.
Sarımsak suvan ne varsa yanınıza alın.
Türkiye de çok olan ,ideal eş tipi olarak kabul gören hatun kişisi .
aslında bizim köyde direkt götü sikli diyorlar kızlara hakaret için.
"ama ben öyle bir şey demedim ki, senin hüsn-ü kuruntun" cümlesini hayatında en az 1547 kez kullanmış tiptir.
Eski zamanların ve dizi filmlerin casus,nifakçı,fitne ficurcu gammazcı bilgi belge işlerinden anlayan iftira ve yalanı çok güzel kurgulayan ve idare eden,oxitleyici asılası kızdır efendim.

Edit:Benimle seviştin şimdi evlenmek gerek diyen kızla aynı bünyeye sahiptir.
Götü yere yakın olandan korkucan.
Içten pazarlıklı sinsi gotten bacaklı 1.60lık çirkin kızdan şanslıdır.
(bkz: ayy bu şey değil mi dedirten başlıklar)