kafası çok karışık olan insandır.
(bkz: alkol aldığı halde domuz eti yemeyen insan)
damak tadı olan insandır, sağlığını düşünen insandır.
içki içti diye insanın bütün günahları kafasına takmamasımı lazım? içkisini içer sevapta işler.
baharatlı ve ağır, ayrıca kötü kokan yemekleri sevmeyen insandır.
midesinin bozulmasını istemeyen insandır.*
içki içmenin az haram; domuz eti yemenin felaket derecede haram olduğunu zanneden insandır. oysa ki ikiside aynıdır; haramdır. aslında bu, yaşadığımız kültürün bize bir ilizyonudur.
ülkemizde pahallı olduğundan olabilir.
iki haramdan sadece birini yapan insandır.
ikisinin ağır olacağını bilen adam .
Eroin de kullanmıyordur. Altın vuruş fln mazallah.
domuz etini sevmeyen insan da olabilir kendileri.
" domuz eti vardı da biz mi yemedik " dedirten başlık. hani nerede gösterin vallahi yiyeceğim lan. bi kere denemek istiyorum çok mu bana? bi tadına bakacağım olum ne menem bir şeymiş anlamak için.

not:günahı bana. haykırırım ben buldurdum diye. söz bak.
içki içip hipopotamus eti yemeyen insandan farksız insandır herkesin yediği kendinedir küfür yemekte buna dahildir tabi.
haram olan şeylerden en azından birinin ikamesini bulmuş insandır.
ayrıca daha sağlıklı et varken niye domuz eti yesindir.
içkiyi çok kolay temin edelebilirken, domuz etini bu kadar kolay bulmanın mümkün olmadığını bilen insandır, bu olabilir.
mahalle baskısından çekiniyor olabilir.
domuz etini sevmiyor olabilir.
domuz etinin içkiye nazaran daha günah olduğunu düşünüyor olabilir.
azıcıkta olsa içinde allah korkusu olan insandır ya da domuzların bok yediğinin farkında olan insandır.
eğer türkiye'de yaşamıyorsa salaktır yani. domuz eti ucuz ne güzel alkolle ne gider. tabi bazı özel sebeplerden dolayı alkol kullanamıyorum ama olsa iyi olurdu yani.
Bir müslümana göre değerlendirirsek şayet,

günahta seçicilik diyebiliriz.

herkes özgürdür.
evlenmeden seks yapıp anal ilişkiye girmekten korkan insanla birdir.
domuz etini inançları doğrultusunda değil de sağlığı açısından yemeyen insandır muhtemelen. durduk yere haram değildir zaten hiçbir şey.
yarım günah yaşayan adam.
tercihte bulunmuş insandır. kimseyi ilgilendirmez.
beyinsizdir.
insan içki içip domuz eti yiyebilir bu gayet doğaldır.. içki içmeyip domuz yemeyen insan da gayet doğaldır.. domuz etinin iğrenç bir kokusu olduğu gerçeğivarken, günah avcılığına ne gerek var denebilir..