bugün

hakkında yıllar önce bir satanist kardeşimizin çok doğru bir yorumda bulunduğu insanlar. bir gazeteci izmirde tutuklanan bir sataniste sorar:

gazeteci: ayinlerinizde bakire kızları kurban ediyormuşsunuz doğru mu?
satanist: yok be abi izmirde bakire kız ne arar ...

adam yıllar önceden görmüş her şeyi. tşaklarını yiyim satanist kardeş *
güzellerinin çok güzel olduğu kızlardır. yani gerçek izmirli kızlar başka yani ve hani başka şehirde de belli ediyorlar kendilerini gerek konuşmaları gerek yüz hatları. diyosun hani bu kız izmirli. şimdi bunu okuyan izmirli kız arkadaşımızın bir yeri kalkmasın hemen. övüyoruz falan iyi güzel de, siz de alçak gönüllü olmalısınız.

ayrıca başka şehirden bulunacak bir kız büyük yüzdeyle örümcek kafalı çıkabilme ihtimali olduğundan *, izmirden çağdaş düşünceli kız bulmak her erkeğe nasip olmaz.

izmirli kız bulamamış erkekler ve kıskanan kızlar ise bok atarlar bu kızlarımıza.
Babasıyla içki içebileceği gibi, sevgilisine en güzel sözleri söyleyen kızlardır.
Öyle abartılacak kadar güzel olmayan kızlardır. Aileleri küçük yaştan itibaren açık giyinmelerini ve karşı cinsi tahrik etmeleri gerektiğini öğretir bu kızlarımıza. Az yollu ve açık giyen her kızı güzel bulan abazanlar da, normal olarak bu modern kızlarımızı güzel ve alımlı bulurlar. Hepsi bu yani, kendinizi öyle olağanüstü biri gibi görmeyin. Ben de kıçımı açıp dolaşsam bana bile bakarlar bu abazanlar.
"mını etek ızmırde gıyemez oldum kısa sortlarımı uzattım" şeklinde isyan etmişlerdir artık. canlı şahidim.
Izmirli degilim ve hic kaldigim olmadi izmirde.suan sadece terminalden geciyorum.ama hayatimda hic bu kadar guzel kizi bir arada gormemistim.arkadas butun hepsinin mi eli yuzu duzgun olur.
güzel demek yanlış belki de, izmir kızı nasıl giyineceğini, nasıl konuşacağını, nerede nasıl davranacağını bilir. pazardan aldığı elbiseyi paris'ten almış gibi taşır.
şu ana kadar gördüklerimden yola çıkarak söyleyebilirim.
her 10 izmirli kızdan 9'u güzel ki ben zor beğenen birisiyimdir. bir de bilmiyorum bana öyleleri denk geldi belki ama çoğu içten pazarlık yapmayan ruh güzelliği yüzüne yansımış insanlar.
güzellik konusunda diğer illerdekilere göre açık ara fark atan kızlardır. ben öyle düşünüyorum. şimdiye kadar hangi kızı görünce dilim tutulduysa izmirli olduğunu öğrendim. tesadüftür derken, yolum izmir'e düştü kendi gözlerimle gördüm. giyimden kuşamdan değil, baştan aşağı güzel hatunlardır.

not: aydınlılar da güzel oluyor.
milletin diline pelesenk olmuş güzel kızlardır. kimi abazanlar bunlardan yüz bulamadığı için hakkında bol bol atıp tutarlar. özetle, izmir kızı candır, sevilesidir.
(bkz: beslenir ki bu)
edit: nasıl? yüz bulamadığınız için elleriniz eksiye çalışıyor dey mi canlarım? acınız hafiflese içim yanmaz en azından.
tanıdığım 15-18 tane izmirli kız var ve ne tesadüf ki hiç biri bugün oruçlu değil. sonra gevur izmir demek suc oluyor.
http://www.yeniasir.com.t...evgilisini-hedef-gosterdi
istanbul kızlarının eline su dökemeyecek kızlardır. şehir efsanesi hep izmirli kızlar.
guzellikleriyle dunyaya nam salmis kizlardir.hani birisi cikar benim sehrimdeki kizlar daha guzel derse o kizlarin soy kutugunu arastirin mutlaka bir izmirli geni bulacaksiniz
bu gece yine yeniden altımda inleyecek olan laik kiz. bu dünyada bazı şeyler cok kolay ama bu izmirli kızlar kadar kolayıda yok be aga.
istanbuldakiler kadar nazlı olmayan genelde çok güzel olan kaşarı da iyisi de olan kızlar.
Kesinlikle dünyanın en güzel kızlarıdır.
izmirli kızlar güzel olur diyorlar ama öyle izmirli kızlar tanıyorum ki izmirliyim derken utanıyor.
Yersizce saçma eleştirilerin hedefi olan güzel izmir'li kızdır. Izmir'li kızlara çamur atanlarla bunlardan habersiz toplumlarca kötü bir izlenime sahip olunan kızlardır. Çok iyi, çok güzel ve samimi kızlardır.
(bkz: olsada yesek)
Yüksek özgüveni olan kızlardır. Aslinda herkesin öyle olması gerekiyor orasıda ayrı konu.
izmirli kızlara orospular demek isteyen yazarın bıyık altı serzenişi.

artık fenalık getirmiş başlıklardandır .

daha yaratıcı olmakta fayda var.
Bakımlı, süslü ve güzel olurlar.
güzel olduğu düşunulen kızlardır genelde güzel olurlar izmirlilere sevgiler.
izmir; ulusal kurtuluş mücadelesinin şehridir. hiç bir ilimizde ki kıza kimsenin orospu demeye hakkı yoktur.

troll olmak için farklı bir yol deneyin.

hamsi yemek günahtır diyin, ördekle ilişkiye girmek günah değildir diyin ama bu memleketin illerinde ki kızları kesinlikle aşağılamayın.