bugün

entry'ler (11)

düğünlerde kız kıza dans etmek

kız kıza beraber yatmakla hemen hemen aynı şey, yokluğun getirmiş olduğu son noktalardan biri.

bir kadına edilecek en güzel iltifat

bir melekten sadece kanatların eksik geri kalan her şeyinle mükemmelliğin tanımısın.

klasik tanışma cümleleri

merhaba, ben senin kendinden bile sakladığın geleceğinin mimarıyım, adım x.

edilmis en guzel iltifat

benim dünyama hangi melekler diyarından geldin.

sarisinlara laf atip sacini sariya boyatan kizlar

gerçek sarışınları kıskanıp saçını sarıya boyattıktan sonra kara kaşlarının iticiliğinden bihaber olan kızlardır.

heyecanlı bekleyiş

asıl heyecanlı bekleyiş; aşık olduğun kızın sevgilisi olup olmadığını öğrenmek için harcadığın süre zarfındaki kalp atışlarının düzensizliğiyle gelen nefes alış-verişleriyle ortaya çıkan bir durumdur.

ilk yürek acısı

birini görürsün öncekilerin adını bile unutursun ya, hani böyle ölümüne seversin ya hani böyle tapacaksındır onun bir gülümsemesine ama onun gözünde sen bir hiçsindir neden çünkü çok sevmişsindir onu ama ona yetmez onu çok sevmen, seni istemez işte. öyle bir acı çekersin ki önceki acılarına bakıp gülümsersin işte böyle bi durumla karşı karşıyaysan ilk yürek acısıdır o.

vazgeçiyorum

vazgeçmek ne uğruna savaşılıyorsa onu kaybetmektir. bir insan vazgeçiyorum dediyse orda durulmalı işte, düşünülmeli. vazgeçiyorum dedirtenler utansın!!!.

hesap öderken cüzdandan masaya düşen prezervatif

Bence bu kesinlikle kıza bir mesajdır. Sonuçta yemek sonrası kahvelerde içildikten sonra alınan kalorinin harcanması gerekmektedir.

izmirli kızlar

izmirli kızlar güzel olur diyorlar ama öyle izmirli kızlar tanıyorum ki izmirliyim derken utanıyor.

sevdiğin kızın umrunda olmamak

Bu serdar ortaç'tan gelsin size kızlar ''binlerce dansöz var !!!''.