bugün

ben sayfasina eklenen yeni istatistik. nedir ne degildir daha anlamis degiliz.

edit: anladik. "ahanda bu bunnari bunnari yapti" deyu hava atma seysiymis.
gecen haftanin en begenilen entryleri vb. derecelerinizi gösteren buton.
sözlüğün yeni fasilitelerindendir.
kişinin istatistiklerde giriştiği haftalık kademeleri gösteren dalga.

misal:

kutupsal form için;

en başarılı gammazlar 3. yazmakta.

başka da bir şey yok * .
sözlükteki yazarların vücut sıcaklıklarını gösterir hede.

benimki 36,5 muş.

sanırım herkesinki yakın birbirine. *
yazarların kanındaki alkol miktarını gösterir hödö.

misal bende %8 miş.

redwinemanina nınki % 100 diyorlar. *
yazarın istatistikler bölümünde * hangi kısımda, kaçıncı sırada yer aldığını gösteren zımpırtı.

misal salça ;

gecen haftanin en begenilen entrylerinde dördüncü.
dunun dikkat ceken entrylerinde beşinci.
en pasakli yazarlar kısmında ise altıncıymış
ben sayfasindaki ucuncu moral bozucu sekme.

son kotu oylanan entryleri ve anlasilmamis entryleri yetmiyordu di mi can sikmaya?
ne yazarlari kastiriyosunuz yahu?
zaten entrylerimiz begenilsin, anlasilsin diye ugrasiyoduk surda, bir de istatistiklere girme cikti basimiza?

of yaaaaa!!!!....
muhtemelen eklenen yeni istatistik değerlerine göre, favoriler şu şekilde olacaktır;

deep:

en çok küfür eden yazarlar 1.

--------------------------------

stevemcqueen:

en canciş yazarlar 1.

--------------------------------

servet çetin:

en çok sümküren futbolcular 1.
(bkz: pek bisey yok)
moderatörlerin künyelerinde bu hanede "pek bisey yok" yazısının görülmesi olanaksızdır; zira bütün moderatörler istatistik bölümünde bu ayin en azimli moderatoru başlığı altında yer almaktadırlar. eh sıradan uuser'lar ile modlar arasında da böyle bir farklılık olsun değil mi? *
sözlük içindeki hal ve durumu bildiren bildirgeç.

iceri terligi: pek bisey yok.

"bi b.k olmaz senden"in kirmizi halde yazılışı.
oylama yapmak ve entry girmek icin tesvik edici oldugunu dusundugum guzel bolum.
'bu adamın da çapı bu işte a dostlar' demeye getiren bölüm. pek bişey yok.
pek bişey yok.**
'en son yazar olmuş 15 eşsiz bünye' bir istatistik derecesi midir? eğer değilse bu bünyeler duyurulurken neden rakamlarla sıralanmaktadır? eğer öyleyse, bu bir istatistik drecesiyse neden kişinin ben sayfasında gözükmemektedir? hadi herşey bir yana, bu hede neden biran önce güncellenmiyor? takatim kalmadı egomu tatmin etmem lazım.
bugün ilk girilmiş entry'ler

en önemli istatistik kalemi budur. o istatistiğe girenlere gıpta etmemek elde değil. bende girmişim bugün, değmeyin artık keyfime. sabah 8 den bu yana şirkete kutlamalar yapıyorum. pastalar maytaplar, bu saate kadar üç şişe viski bitti. bi ara sekreterle lambada dansı yapmaya çalıştım. tokat attı kaltak, o canımı sıktı.
geçen haftanın en kötü entryleri

hiç sevmediğim biz yazarın lahnet olasıca entrysi listeye girmiş. bak iyicene neşelendim şimdi. altıncı şişe viskide bitti. kıçıma kınada yaktım ama şimdi sıçamıyorum, kapanmış bi taraflarım. alkolün etkisiyle möhim yerime fazla sürmüş olmalıyım. şu kalemi alıp bi kurcalayayım, belki açılır.
en son yazar olmuş 15 eşsiz bünye

şu kadar zamandır sözlükteyim. topu topu bir kere girdim şu listeye. hergün tekrardan kontrol ediyorum, yok yine yok. neden alınmıyorum, neden giremiyorum artık bu listeye bilmiyorum. belki 16 olsa bende bu listeye girebilicem ama 15. hüzünlendim bak yine...
ne zaman baksam gördüğüm tek bişey var "pek bisey yok".
kalkınca çok korkunç olan bölüm..
onceden tum yazarlarin yazar bilgilerinde gorunurken artik sadece sozluk istatistiklerine girenlerde gozukmektedir. e mantiklisi da budur.
bugün baktığım nerde lan bu diye şlöe bir bakınırken karma gibi saçma bir hede ile yer değiştirdiğini gördüm.
(bkz: ne gerek vardı)
(bkz: bsg)
efendim kalktığı falan yok tahrik olursa kalkıyor te allam. diğer yazarların istatistik derecelerini göremiyorsunuz; sadece kendi istatistik derecelerinizi görebiliyorsunuz. çözecem diye online ve online olmayan yazarları tıkladım ama baktım ki hiçbirinde yok istatistik dereceleri sadece bende var.* yalnız şöyle bir şey de olabilir; sadece istatistik derecesi yapmış olan yazarlarda görülüyordur. bu durumda ben sonuca ulaşamayacağım canlarım çünkü illa ki bir istatistiğim oluyor huyum kurusun. işin içinden çıkamayacağım yetkililer aydınlatsın lütfen, saygılar.
(bkz: yalan oldu)