bugün

sözlük yazarlarının sözlükteki durumuna göre dün veya geçmişteki istatistikleridir.

görsel
dünden beri çalışmayandır. oysa bugünün ilk girilen entrylerinde 1. sıradaydım bu gün ama görülmedi. tıpkı bunun da birinci olacağı gibi. umarım bu görünür. listeleri altüst etmeye bayılıyorum..
Mühim istatistiklerdir.
iş bu entry ile günün ilk girilmiş entrylerinde 1. ya da 2. , en beğenilmeyen entrylerinde ise ortalarda yer alacağım entryler bütünlüğünün derecelendirilmesi olayı......
(bkz: tamam lan sildim piç) *
tutarsız uludağ sözlük yazarlarına hayretle bakmamı sağlayan istatistik şeysi. beyler seviyonuz mu, sövüyonuz mu bi karar verin artık valla yoruldum. *

koministimam
yedinci nesil yazar
(offline)

Genel
son iyi oylanan entryleri
son kötü oylanan entryleri
yazar bu entry'sinde coşmuş
en beğenilen entryleri
anlaşılmamış entryleri
geçen haftanın dikkat çeken entryleri
sevdiği eserleri
işte budur üstat
son girdiği entryler
istatistik dereceleri
önceki günün beğenilen entryleri 3.
önceki günün kötü entryleri 4.
dünün beğenilen entryleri 14.
önceki günün kötü entryleri 18.
dünün beğenilen entryleri 19.
dün en çok entry giren yazar 20
az önce ben butonuna tıklayınca gözüme çarptı. içimden, önce bir oylarıma bakayım sen de öksüz kalma söz sana da bakacağım diye saçmaladım. ilk ve son olarak üye olduğumda yani taaaa 1 yıl önce bakmıştım. çünkü adım kadar eminim herhangi bir istatistik derecesinde yer almadığıma/alamayacağıma.* her neyse işte bir baktım bir şey yazıyor. nasıl olur hani dün de 1 entry girmişim oy bile almamışım falan derken gerçekle yüzyüze geldim.
evet işte o muhteşem istatistik derecem 14. sıradan dün en çok oylama yapanlar.
itiraf ediyorum sözlük bu bile mutlu etti beni. ama ne ara 132 oy vermişim bilemedim. hayır hayır seri eksi oy veren melek ben değilim. eminim dün en çok artı oy veren yazar istatiği olsaydı 1. sırada yer alırdım.*
seri eksi oy basan ibnenin, sözlük eşrafına armağanı istatistiklerdir.

kısacası puanlar iyi ise ekime kadar, kötü ise zikime kadardır.
ben butonuna her basışınızda** haftanın en kötü entrylerinde birinci sırada olduğunuzu görüyorsanız içinizi burkan derecelerdir.*
ilk defa kendimi görüp şaşırdığım sözlüğün "en ... ... bla bla.", "en... ... bla bla" sını bildiren araçtır.
gereksiz sözlük zamazingosu. kim kaç entry gammazlamış, kim kaç entry girmiş, kim kaç puan karma arttırmış olmasa da olurlardan.

o değil de bi' tane boş istatistik şeysi var o ne hocam?
(bkz: hiç bişe yok) *
(bkz: yalan oldu)
efendim kalktığı falan yok tahrik olursa kalkıyor te allam. diğer yazarların istatistik derecelerini göremiyorsunuz; sadece kendi istatistik derecelerinizi görebiliyorsunuz. çözecem diye online ve online olmayan yazarları tıkladım ama baktım ki hiçbirinde yok istatistik dereceleri sadece bende var.* yalnız şöyle bir şey de olabilir; sadece istatistik derecesi yapmış olan yazarlarda görülüyordur. bu durumda ben sonuca ulaşamayacağım canlarım çünkü illa ki bir istatistiğim oluyor huyum kurusun. işin içinden çıkamayacağım yetkililer aydınlatsın lütfen, saygılar.
bugün baktığım nerde lan bu diye şlöe bir bakınırken karma gibi saçma bir hede ile yer değiştirdiğini gördüm.
(bkz: ne gerek vardı)
(bkz: bsg)
onceden tum yazarlarin yazar bilgilerinde gorunurken artik sadece sozluk istatistiklerine girenlerde gozukmektedir. e mantiklisi da budur.
kalkınca çok korkunç olan bölüm..
ne zaman baksam gördüğüm tek bişey var "pek bisey yok".
en son yazar olmuş 15 eşsiz bünye

şu kadar zamandır sözlükteyim. topu topu bir kere girdim şu listeye. hergün tekrardan kontrol ediyorum, yok yine yok. neden alınmıyorum, neden giremiyorum artık bu listeye bilmiyorum. belki 16 olsa bende bu listeye girebilicem ama 15. hüzünlendim bak yine...
geçen haftanın en kötü entryleri

hiç sevmediğim biz yazarın lahnet olasıca entrysi listeye girmiş. bak iyicene neşelendim şimdi. altıncı şişe viskide bitti. kıçıma kınada yaktım ama şimdi sıçamıyorum, kapanmış bi taraflarım. alkolün etkisiyle möhim yerime fazla sürmüş olmalıyım. şu kalemi alıp bi kurcalayayım, belki açılır.
bugün ilk girilmiş entry'ler

en önemli istatistik kalemi budur. o istatistiğe girenlere gıpta etmemek elde değil. bende girmişim bugün, değmeyin artık keyfime. sabah 8 den bu yana şirkete kutlamalar yapıyorum. pastalar maytaplar, bu saate kadar üç şişe viski bitti. bi ara sekreterle lambada dansı yapmaya çalıştım. tokat attı kaltak, o canımı sıktı.
'en son yazar olmuş 15 eşsiz bünye' bir istatistik derecesi midir? eğer değilse bu bünyeler duyurulurken neden rakamlarla sıralanmaktadır? eğer öyleyse, bu bir istatistik drecesiyse neden kişinin ben sayfasında gözükmemektedir? hadi herşey bir yana, bu hede neden biran önce güncellenmiyor? takatim kalmadı egomu tatmin etmem lazım.
pek bişey yok.**
'bu adamın da çapı bu işte a dostlar' demeye getiren bölüm. pek bişey yok.
oylama yapmak ve entry girmek icin tesvik edici oldugunu dusundugum guzel bolum.