bugün

eve gelip uyumak. ben dün öyle yaptım.
beşiktaşta uzun uzun denizi izledikten sonra vapurla kadıköye geçmektir.
karaköy leblebici şaban sokak.
önce bi sor bakalım istanbula hiç gittin mi? *
sözlüğün istanbul daire başkanı olarak, geldiğinize dair beni bilgilendirmenizdir.
Pasaport kuyruğuna girmek.
Labirentte kıvrım kıvrım ilerleyerek, kan ter içinde kalmak.
Düşünmek bile istemiyorum!
Dönüş bileti almak.
Boğazda tekne turu yapmak. Yada vodofone parka gitmek
bekle ki takip gelsin, sonra o bulur ne yapacağını nereye gideceğini götüreceğini hayatını birden nasıl değiştireceğini, birden hayatının nasıl tam ortasında olacağını sen bile anlayamayacaksın..birden her şeyin olacak her bir yerin her bir anın..ve bütün duyguların..seni bir halden bir hale sokacak..tabir-i caizse leyla olacaksın.. öyle demişti ilk kez..leyla gibi bakıyorsun..sen bir şey yapma o seni bulur.
istiklal'in ortasında hazır ol vaziyette fotoğraf çektirmek.
Kadıköy'e gelin ve bugüne kadar gördüğünüz bütün ilçeleri siktir edin.
Kalabalık, gürültü, kirli hava ve insanların umursamazca saygısızlığından rahatsız olmak olabilir belki. istanbul'da yaşamak rahatsız ediyor ama turistleri eder mi bilmiyorum.
direk köprüye git hangisi olduğunu biliyorsun. yanına birisi gelecek köprüyü sana çok ucuza satacak hemen al kaçırma bu fırsatı. rakiplerin var köprüde ama satan kişi sana nasıl daha fazla kazanacağını anlatacak. zengin oldun hayırlı olsun.
kalabalıklara karışmadan az öteden izlemek.
hemen geri dönmek.
Balik ekmek ,karakaoy kahve, ortakoy kumpir, ki kulesi galata kulesi ,sultanahmet pozu ver .birde ordayken kofte göm , eminonundende bir paket kahve .al sana aile ile kisa zamanli istanbul ziyareti.
istanbul aşıklarından özür dileyerek ben istanbul’a ayak bastığım gibi sövüyorum. arkadaşlar nasıl yaşıyorsunuz gerçekten tebrik ederim.
Aynı otobüs, uçak veya her hangi bir taşıtla geri dönmek.