bugün

9 mevsim neden ve şappur şuppur gibi en dikkat çekici şarkıları yapan ve ilgi çekmeyi başaran bir sanatçıdır.
garip seslerle bezeli şarkıların sahibi,alt kültür tarafından fazlasıyla bağra basılan şahsiyet.
son aldığı kilolarla adını "ismail xlyk" olarak değiştirecek kişidir.
saçma şarkıları olmasa , fantezi kıyafetleri ile konsere&programa çıkmasa kraldır.enstürman çalar seside iyidir ama apaçidir.
nihat dogan ve sabri sarioglu ile birlikte sözlüklerin en geyik tanimlarina ilham veren kisi.
(bkz: ismail sen kocaman bir çılgınsın)
allah belanı versin isimli şarkısının sonunda ki elektro bağlama mı desem elektrik gitar mı desem solosu ilginçtir.
90 60 90 vücüdüm var Doya doya bitmez tadim var Kendime arkadas arıyorum Aradığım bana uyacak dediğimi yapacak.
sevgili halkına facebook'un yararlarını anlatan vatansever şarkıcı.
dün nihat doğan ı gördükten sonra istediği kadar şarkıları saçma olsun adam gibi adam olan insan. boş konuşmuyor, sözlüklere laf atmıyor, efendi bir insan. şarkıları absürd o ayrı ama kişilikte iyi insan.
türk insanın anlamadığım yönünü ortaya çıkaran insan.kendisini dinleyenlerin beyin yetmezliği (tıpta böle bişi varmı yok mu bilinmez) hastalığının ilk safhasında olduğunu söyleyebilirim.
çok büyük kitleye sahip olan çok değişik bir adam. giydiği kıyafetlerden bulamamak beni kahretse de en azından saç ve sakal stilimi ona benzeterek bir nebze olsun teselli buluyorum ve bu sayede hayata tutunuyorum. iyi ki varsın ismail.
yoksa ben zurna mıyım ha? sorusunu sorarak felsefe alemini bir çıkmaza sürüklemiş olan düşünce insanı...
-12 şarkıcı. zira benim yeğenler falan bayılıyor.
Az önce izlediğim video ile beni dumura uğratan adam.Abi adam yaylı tanburdan girip piyanodan çıktı,kemandan girip bağlamadan çıktı,kanun çaldı,albümlerinde kemanı ve diğer enstrumanları çalabilecek kadar bilgili ulan bütün görüşüm değişti ismail yk hakkında ulan boş değilmiş bu adam yahu.
(bkz: allah belanı versin)
Apaçilerin lideri. Kendince müzik yaptığını sanan şahıs.
bu adama da akıllı deniyor ya ona yanıyorum. her şey para mıdır? zekanın ölçüsü kaç para kazandığın mıdır? biraz akıllı bir adam olsaydı kendisiyle bu kadar dalga geçilmesine izin vermezdi.
apaçi klan lideri.
yardımcıları için (bkz: cankan)
(bkz: tekerim fır dönüyor)*
şarkı sözleri ve klipteki aksiyonlarıyla beni benden alan insan.
yarın akşam çarkıfeleğe çıkacak manyak insan. o değil anadoluda insanlar ciddi ciddi dinliyolar bu adamı.
türklere ter kokuyor falan filan diye sallayan sanatçı denilen kişilikleri dinleyip marjinal kalacağıma bu adamı dinler marjinal kalırım.
(bkz: ismail yk ı çekemeyenler anten taksın)
itiraf edin olum. bu adamın şarkılarına beş para etmez gözüyle bakıyoruz ama nasıl başarıyorsa dilimize dolanıyor bi süre. yoksa ben zurna mıyım he?
güncel Önemli Başlıklar