bugün

entry'ler (131)

13 temmuz 2010 massive attack istanbul konseri

that was orgasmic demiş bi abla konser için ki gerçekten öyleydi. herkesin kafası güzel, herkes kendi halinde olduğu yerde sallanıyordu. ışık gösterileri ve sahnenin arkasından geçen yazılar kafayı yükseltiyor, milletin kafası yükseldikçe yazılar hızlanıyor sonunda algınızdaki seçiciliğe göre bi kaç kelimeyi seçebileceğiniz cinsten oluyordu. anlatılmıyor yaşanıyordu. çok kısa sürdü 24 saat aralıksız çalmaya da gelin bu ülkeye.

ismail yk

çok büyük kitleye sahip olan çok değişik bir adam. giydiği kıyafetlerden bulamamak beni kahretse de en azından saç ve sakal stilimi ona benzeterek bir nebze olsun teselli buluyorum ve bu sayede hayata tutunuyorum. iyi ki varsın ismail.

hastası olunan sözler

kıçımıza yılan akmış, çıkartacak leylek arıyoruz.

internet üzerinden kredi kartıyla alışveriş yapmak

rahatlıktır, imkan değerlendirmektir, kampanyalardan fayldalanmaktır.

okan bayülgen

1 mayısı 2 mayısa bağlayan cumartesi gecesi yaptığı programı kafası güzel bi insan olarak domine ederek konuklarının ağzına sıçan insandır.

disko kralı

okan bayülgen nasıl bir madde alıp televizyona çıktı bilmiyorum ama kafasının çok güzel olduğundan eminim. masaya yayılmaları, tepkileirni uzatması, sırıtması, agresifliği ve mimarlara yağdırdığı hakaretlerle kafasının ne kadar güzel oluğunu farkettirdi. bunun yanı sıra ekip arkadaşları ile arasında olan diyalogları ifşa edip ettikten sonra etrafa utangaç ve tedirgin gözlerle bakması gözden kaçırılacak gibi değildi.

genç bakışta istiklal marşı okunması

abbas güçlü ile genç bakışta bir grup insanın istiklal marşı okuması ile cereyan etmiştir olay. bütün salonu ayağa kaldırıp alkış toplamayı başarmışlardır.

disko kralı

sinan özeni çıkartıp senin ağzını yerim ben isimli eseri seslendirtmesini beklediğim ve iyice bokunun çıktığını düşündüğüm program.

gary neville ın paul scholes u dudağından öpmesi

türk futbolunda meydana gelse yerin yerinden oynayacağı olaydır.

ingilizce öğrenememek

üzülmenin gereksiz olduğu olaydır. herkes dil öğrenemez.

lionel messi den istenilenler

bizi çıldırtmasını ve delirtmesini istiyoruz. 3 maç üst üste kötü oynamasını da istiyoruz ayrıca. bu ne lan dünyanın 1 numarası olunur da bu kadar olunmaz.

24 yaşında olmak

gençlik yıllarının tükendiğini hissetmeye başlamaktır, kötü bir yaştır.

umursamazlığın etkileyici olduğu yanılgısı

umursamaz tavırlar etkileyici olmadığı kadar gıcık ve antipatik olma potansiyeli barındırır. birde umursamaz tavır sergileyerek umursayan modeller vardır ki hiç çekilmez.
-ya çalışmıyorum organik kimyanın a..na koyim.
bir kaç gün sonra....
-abi kaç aldın sınavdan?
-75 almışım yaa hiç de çalışmamıştım ama.
-vay a..na koyim ben 2 gece sabahladım 35 aldım kaldım.

25 yaşında meme görmemiş delikanlı

yazıktır, günahtır. türk olması içimizi acıtmaktadır.

brad pitt ve beckham ile grup seks isteyen kadın

çok isteyen kadındır.

türk beyniyle üretilmiş süper cümleler

arap yağı bol bulunca züküne daşağına sürermiş.

thomas

amerikan ismidir.

boş otobüste ayakta gitmek

oturmak istememektir.

neyzen tevfik e cevap

neyzen tvfik müslümanlara veya islamiyete söven bir adam değildir. sadece islamiyeti yaşamamayı seçmiştir ki 2 satır yazı yazarak bir nokta bir vigül koymayı öğrenerek bu kadar büyük bir üstada cevap vermek zordur. bence islamı fanatizm boyutuna getirenlerin bu adamı okumaması ve ilgilenmemesi çok daha makul olacaktır.

türk filmlerindeki burjuva ailesi

Anneler sarışındır ve kesin sigara içiyordur.