bugün

istifa et be kardeşim senin harcın değil Fenerbahçe.
Bir zamanki fetullah erdoğan ilişkisini anımsatıyor aziz abisi ile birlikte bana. Yazık ediyor kendine.
(bkz: iyi analiz ettik)

Dipnot; akcaabatsebatspor da oynamıştim gencken.
iyi bir fenerbahçeli ve geçmişte iyi bir futbolcu olabilir ama artık daha fazla zarar vermeden takımdan ayrılması gerekiyor.
antrenman saatlerini orospulara göre ayarlamadığı için başarısız sonuçlar alan teknik direktör. orospulara göre ayarlayaydı..
Antreman saatlerini niye galatasaraylılara göre ayarlaması gerek anlaşılamayan teknik direktör.
iyi niyetli bir hoca fakat; futbolcular üzerindeki otoritesi sorgulanan teknik adamımızdır.
kendisine atarın kralını yapan saygısız ve seviyesiz bir oyuncu bozmasını ertesi hafta yine takıma alarak karakterinin yerlerde süründüğünü gösteren hocadır. fenere de böylesi yakışırdı zaten...

zöge: adam büyük ihtimalle gidecek siz de kına yakarsınız kıçınıza.
iyi niyetli deniyor da kaybedilen veya ite kaka kazanılan her maç sonu yaptığı açıklamalarda sanırsın sahada madrid oynadı.

Arkadaş, takımda kondüsyon yok, taktik yok, oyun planına dair en ufak bir beklenti yok. Takım büyük takım gibi oynamıyor. Eee ne olacak peki daha?

Nasıl antrman yapıyor bu takım nasıl hazırlanıyor?

Bir de yok efenim takım zaten emre ve volkanın elindeymiş de o yÜzden böylemiş.

Otoritesi yoksa orda durması baştan bir hata.

Ben ama'lar sadece ersun yanal döneminde haklı bulurum.

O da sisteme uymamalarına rağmen sağ-sol sow-kuyt ve şımarıkoğlu şımarık emenikeyle bir ton gol bulmasına rağmen... Yoksa ileri hattı da ersun hoca kursaydı, üfff... dadundan yenmezdi...
kadıköy ün prandelli si.. severek takip ediyoruz.
Fenerbahçe Spor Kulübü teknik sorumlu ve eski futbolcusu.
sezon başında ersun yanal'ın takımdan ayrılmasına üzülmüş biri olarak takımda hoca yokken aklıma gelen 2 kişiden biriydi. diğeri roberto carlos'du. bana göre carlos'un gelmesi daha mantıklıydı çünkü geçen yıl sivas'da iyi göze hoş gelen futbolu ersun yanalı hatırlatıyordu. ama ismail kartal geldi tamam dedik bakalım ne olacak. olimpiacos,roma ve galatasaray maçları umut verdi ama sonradan ne olduysa düşüş yaşandı. bu düşüşü düşünürken aklıma dank etti resmen tabi ya aslında o maçlarda takımın iyi olması takımı sezon kampına hazırlayan ersun yanalın idmanlarıydı. ben yanılmıştım aslında ismail kartal iyi değildi ve bana göre olamaz. şimdi baktığımızda 60 dk oynayabilen emre 2 depar atınca yerlere yatan emenike götü göbeği salmış sow şeyine takmayan caner ve volkan. ee ne olacaktı başka takımı istediği gibi yönlendiren emre volkan'ın eline geçmiş takım istediği antrenmanı da yapar istediği kadar disiplinsizliği de yapar. şuda var hangi maç hatırlamıyorum ismail kartal takım gol atınca kulübeye kaçmış ağlıyordu. yok yok olmaz bu iş yok yakınken dönmek şart.
her şey güllük gülistanlık giderken; ersun hocayı kovup sırf takımdaki hırbo futbolcular istedi diye bu adamı getirtmek; ben gerizekalıyım demeninin en güzel yollarından biridir.

herif geldiğinden beri takımın 1 tane düzgün maç çıkardığı yok. hep ite-kaka balla, şansla kazanıyoruz. aklı başında olan çoğu fenerbahçeli bunun farkında. bu adamla olmuyor! bu kabadayı topçularla olmuyor.

her şey iyiydi. neden gönderildi ersun hoca neden? onun bunun çocukları neden? bir cevap verin?

stsl'de çoğu takımın 4-5 atacağı balkes'e erciyes'e karşı neden diş bile geçiremiyoruz??

vasat bile olmayan teknik direktör.

(bkz: git kendini sövdürtmenden)
Seni bu takimin basina getiren aziz yildirimla birlikte tez zamanda gidersiniz insallah...Böyle oyun mu olur ya resmen 2.lig takimi gibi oynatiyor takimi..Diego webo yedek ortada oynayan ruhsuzlar var cikarsana be adam soksana adamlari oyuna resmen takimi yedin bitirdin..Ah ben ne diyeyim kulubu oyuncagi sanan azizin sucu bunlar hep..
(bkz: ismail kartal ile her geçen gün gelişiyoruz)

her maç aynı açıklama.
https://vine.co/v/OXBEpXDXJII

hayır 4 puan mı bekliyordu yoksa beraberlikten mi 3 puan alacağını umuyordu!
hakem verdiyse penaltı demiş.

ulan herife sorarlar, vermeyince neden havlıyorsun !
keşke zamanda yolculuk edebilsem ve annemle babama o akşam başka bir şeyle oyalıya bilsem.
geçen sene canavar gibi oynayan takımı bu sene iğrenç bir takım haline getiren bana görede çok iğrenç bi teknik direktördür.kadro aynı ama fener geçen seneki futbolunun 10 da 1 ini oynamıyo bana göre bu sene.
pozisyonu gormedim ama hakem verdiyse penaltidir gibi cahilce bir aciklama yaparak ne kadar vizyonsuz ve dar goruslu oldugunu kanitlamistir.
Teknik direktör değildir ve fenerbahçeye zarar vermektedir. Çok sevgili patronu Azis ile takımın başından defolup gitmelidir.
büyük takım idare edecek ışığın olmadığı kişi.
bu senede odalarda ışıksısız.
bir takımın anası nasıl sikilire en net örnektir. kına yak aziz.
takımın yaş ortalaması 29. avrupanın en yaşlı ikinci takımı olmuşuz.

aziz-emre-volkan üçlemesinin dördüncü ayağı kendisi.

salih uçan'ı kiralık olarak yollayıp 36 yaşındaki emre belezoğlu'yu 90 dakika sahada tutan teknik adam görünümlü.

bu adam takımın başında oldukça teknik anlamda kimse bir şey beklemesin.
Başarısızdır ve böyle devam edecektir.