görüşmekle kalmadım onunla çıktım sınıf arkadaşımın ablasıydı. nette tanıştık. bu şekilde ilişkiler kurulmamalı tanıyamıyorsunuz insanları.
(bkz: yakada kırmızı karanfil)
Görüşmeyi bırak 4 yıl sevgili kalabilenleri oluyor şeklinde arttırılabilir durumun normalliği.
sabah bir küvette böbreğinin biri olmadan uyanmaktır.
belki biçok şeyiniz uyuşabilir kafa yapısı hobiler falan hani. ama beklenti yüksek olur karşılıklı. belklediğin gibi olmaz abi. olsun isterdim de, çok denedim, ya bana uymadı ya da karşı tarafa. kafanda kurduğun insan ordaki değil işte.
hiçbir zaman aklımın mantığımın almadığı bir olay. hayır düşünüyorum düşünüyorum hiçbir mantıklı gerekçe bulamıyorum. babanın çocuğuna neler yaptığı ananın evladını öldürebildiği zamanda yaşıyoruz. a insan evladı sen neye kime güveniyorsun?
bir daha mı gelicez dünyaya diyerek yaptığımdır. pişman olmadım, tavsiye ederim.
insanlarin genellikle dogruyu soylemedigi bir ortamda tanistigin insan tanidigin insan cikmaz genellikle. bu nedenle uzak durulmasi yararina sonuclanabilecek hadise.
insanların en çok kötülediği ama en sık yaptıkları görüşme.
Daha once yaptıgım bır seydır. Gayette guzeldı, ıkı taraf bırbırını ıyıce tanıdıysa sorun olmuyor. En sevdıgım ınsanlardan bırı o suan.
bu eylem sonunda tanışılan kişi psikopatsa, kendinizi bir odada gelinlik içinde hapsedilmiş bulabilirsiniz.
heyecanlidir, güzel bir aktivite'dir.
görüşmekle kalmayıp evlenenleri de mevcuttur. Çokta mutlulular, Allah bozmasın. Hangi siteden tanıştığın önemli tabiki ve çevremizde örnekleri fazlasıyla mevcuttur. Bende onlar arasındayım tüm görüşmelerimde iyi geçmiştir, pişman mıyım değilim.
aslında çok yadırganmamalı. birisiyle okulda tanışırsın, iş yerinde tanışırsın, arkadaş ortamında tanışırsın. tüm bunların hepsinde de o insanı tanımazsın, hakkında fikir sahibi değilsindir. zamanla nasıl birisi olduğunu anlarsın. internette tanıştığın ile ne fark var? onu da diğerleri gibi tanımazsın, zamanla fikir sahibi olacaksındır. yani ilginç, marjinal bir şey gibi görmeye gerek yok. hele ki büyük şehirlerin melankolisi, yalnızlığı falan diye bir girersem olaya gece gece felsefe yaparız burada.

en büyük sorun insanların neden buluştuğu değil, neden internetten tanıştıklarıdır. burada da büyük şehirlerin melankolisi başlar. ona da bir sonraki sayıda değiniriz artık.
fesat olmaya gerek yok (bkz: zirve)
Her zaman hata olmamakla beraber yeri geldiginde hata statüsune girebilecek bir durumdur. Yani kiminle görüşeğine göre değişir. Bu da zeki, dikkatli ve detaycı olup olmamana bağlı.
hayatımda bir kere yaptığım iştir. diğerleri içinde planda henüz ama kesin olan bir şey varsa da o da hemen olumsuz düşünülmemelidir. bu görüşmelerden iyi arkadaşlıklar, sevgili durumları çıkabilir, yeter ki iki taraf da insan olsun.
komik ve orjinal yazan bir erkekseniz daima twitterda sizden etkilenen kızlar olucaktır, bunlar sizinle iletişime geçmek isterler ve siz komik olduğunuz için onların gözünde kahramansınızdır. Yakışıklı olmasanız ve çevrenizdeki kızlardan yüz bulamasanız dahi böyle kızlar size mücevher gibi davranır. Bunu bir düşünün, tecrübe konuşuyor.
tek kelime ile pişmanlıktır.
mallıkların diz boyu olmasından ileri gelmektedir.
abes değildir.
artık günümüzde çok normaldir.
işsizliktendir o. Yapmayın etmeyin.
(bkz: böbrek avi)
yanlış anlaşılırsınız, boşverin.
ilk başlarda kalmaya gidiliyorsa böbrek mafyası kaygısı taşıyan eylemlerdir. sonradan artık laçkalaşır durum. bir orada bir burada.