bugün

buzluktaki carte d or kutusundan dondurma dışında bilimum garip şey çıkması.**
hayatın ta kendisi.
sabri sarığolu'nu frikik kullanırken görmek.
oks, ygs, kpss, ales, üds vs.
Otobüsteki demir kokusunun elde kalması.
size her zaman dolu dolu seni seviyorum diyen sevgilinin, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda seçose demesi, ilgilenmemesi. soğumak değil, tiksinmek, nefret etmek...

yıllar sonra editi: choq ergenmisis yhaaa
insanlar.
otobüste tek boş yer oldugu için esmer güzeli ve sürekli size gülümseyen bir kızın yanına oturmanız. akabinde kızın elini sizin elinizin üzerine atması ve okşaması. daha sonra dışarıdaki dükkanları beraberce izleyerek komik şeylere beraber gülmeniz. daha sonra kıza yaşını sormanız ve onun da "15 yaşındayım." demesi. sizin bi an tereddüt edip "ben 20 yaşındayım ama olsun lan. sevginin yaşı yoktur." demeniz. akabinde uyanıp rüya gördüğünüzü anlamanız.

(bkz: reva mı bu)
(bkz: işsizlik)
kuzenimin, markette isim yazılı kolalarla fotoğraf çektirip facebook da "arkadaşlarla gezmece" yazması.

az da olsa kan bağımız olduğu için utanıyorum, bu kız öyle ergen falan değil arkadaşlar. 28 yaşında ingilizce öğretmeni ama gel gör ki malın teki. facebook duvarına baktığım an hayattan soğudum, o yaşta bu ergenlik helal olsun dedim.

o fotoğrafa maruz kaldığım anın üzerinden 4 saat geçti, hala kendime gelemedim. hayata karşı buz gibiyim, üşüyorum sözlük ..
türk kızı konulu başlıklar açan embesilleri gördükçe hayattan soğuyorum.
okula gitmek için saat 6:30 da kalkmak ve üstüne 3 5 aktarma yaparak okula gitmek.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
öss sınavı. bırak soğutmayı adamı bunalıma sokar.
(bkz: stv izleyen anne ve flash tv izleyen baba)
serdar ortaç'ın varlığı.