bugün

insan o çok sevdiği biricik insanı oral, anal, sanal, banel sikebilir.. *
Siker. Hemde deli gibi insan zaten sevmediğini sikmez. Midesi kaldırmaz. Sevmediğin yemeği yer misin?
insan sevdiğini sikmez. sevişir, aşkın eyleme dönüşmesidir belki de.
çok sevdiğim, mantık dolu sözdür. "söyleyenin diline sağlık" dedirtir.
keşke sikse. kan alan cinsleride var.
(bkz: mna gorum valla)
(bkz: insan insanı siker mi)
"insanlar hep birbirlerini .....yor, bu iyi değil" diyen cinsleri bulunmaktadır.
(bkz: sikmeyelim de besleyelim mi)
genelde sevmediklerini siken insan sorusu. insan sevdiğini siker sonra da karşılıklı ağlarlar.
--spoiler--
genç kadının ablası evlenmiştir. bir kaç ay sonra genç kızı babası arar. baba ağlamaklıdır. konuşma ilerledikçe babanın sevinçten ağladığını genç kız anlar.
baba: ablan hamile (hıçkırık sesleri arkadan annenin hıçkırık sesleri)
genç kız: ee
baba:ne eesi kızım ablan hamile çok sevinçliyiz.
genç kız: yahu kızınızı sikmişler siz seviniyonuz.
--spoiler--*
(bkz: insan insanı siker mi hiç)
evliliğin aşkı bitirmesinin göstergesidir
napalım, turşusunu mu kuralım? yazın kurutup kış için hazırlık mı? insan dediğin hatun kişiyi sevmeli, dövmeli, sikmeli afedersin. *
seksin, bir ceza yöntemi olduğunu zanneden dar kafalı zihniyet ürünüdür.

(bkz: cinselliği kötü bir şey sanan süt kuzusu)
düşünüldüğü zaman bile mide bulandırabilecek bir yapım. yıl olmuş 2011, millet halen sevdiğini sikiyor. aklım almıyor sizi ibneler. ben kendisini fanusa koydum. ileri de turşusunu kuracağım..
uzun süredir beraber olan bir çiftte kız, artık sevişmeleri gerektiğini arkadaşlarına anlatır.

k: " X benimle sevişmek istemiyor, hep oraya geliyoruz ve geri çekiliyor. Deliriyorum bu duruma! neden beni istemiyor ya!"

Bunun üzerine kızlar bayağ romantik bir ortam hazırlamaya karar verirler. Güzel bir akşam yemeği, evde mumlar vs. romantizmi çağrıştıran herşey hazırdır. Erkek gelir, yemek yenir, kız biraz seksi hareketlerle erkeğe yakınlaşır. Erkek geri gitmeye başlar ve kız sorar;

k: " aşkım sen neden beni istemiyorsun? yoksa beni beğenmiyor musun? 2 yıl oldu hala birlikte olmadık ve söylemedin mi böyle bir isteğini"

e: " aşkım insan sevdiğini siker mi?"

k: "... şeyy.... evet."
cevabını bulmak zordur bu sorunun.
gerçekten bazen insanın aklını kurcalar durur.
sevgi çok bambaşka bir duygu.
insanlar sanki sevgiyi ikinci plana atıp sikişi sokuşu konuşuyorlar.
oysa sevgiyi konuşmak daha isabetli olur.
gereksiz yere onu hiç üzmez.
neden olmasık ki artık siktiği sevme dönemi değil.
mecazi anlamda yapmaz. ama iş gerçeğe geldi mi çatur çutur.
Sevgilisiyle prensipte anlaşamamış erkeğin tek lafı.
(bkz: insan insanı siker mi)
(bkz: insan insana bunu yapmaz)
- sikmeseydim sen olmazdın ki oğlum.
+ sikine kurban babam benim...
insan sevdiğini sikmez. sevmediğini hiç sikmez. ozaman kim kimi siker bunu bilemedim.