yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
(#6783892) başlık nick uyumuyla güldüren nesildaş.
anne rahmindeki yeni dünya taliplisidir.
birebir insana benzeyip insanlık talebi onaylanmayan yaratıklara söylenir.aynı insan gibidirler farkı anlayamazsınız.
(bkz: erman toroğlu)
daha henüz insansı, kıvama gelmemiş.
nicki yüzünden kendimden kıllanmama neden olan şahıs.

kendisi kardeşimdir efenim.
olmaya can attığım. insan olabilsek, olduğumuzu hatırlayabilsek, sanırım daha güzel bir yer olacak dünya.
eskiden her şey bizimdi, şimdi başkalarının.
(bkz: cenin)
(bkz: yarım kalmış insan demosu)*
(bkz: ferhat güzelinsan) *
insan aday adayıdır.kazanamayacaktır.
(bkz: kürt çocuğu/#9957991) nolu entrysinden anlaşılacak üzre gerçekten insan adayıdır. deniz baykal'a benzettim. hep aday kalacaktır.
hayvan adayı olsaymış kesin kazanırmış yazarı.**
bu adaylığı kazanamayacak olan yazardır.
aklı sıra faşistlik yaparak adını duyurmaya çalışan saçmalık abidesi.
her insanı anlamak gerektiği gibi, adaylarını da anlamak lazım.
zira baksanıza, yara öyle derin ki, adaylıktan çıkamamasına sebep olmuş.

her gün bir "kürt" başlığı açıp içini kusmak.
ben çocukluğuna inip, bu adaylıktan çıkamamaya sebep olan şeyin araştırılması taraftarıyım.

hani bu kürtler; fazla mı acıtmışlar, çok mu zorlamışlar da, saplandı haline gelmiş kendisinde.
anlamak lazım, her insan evladını anlamak gerektiği gibi onu da anlamak lazım.
varsa saplantıları, çekip çıkarmaya yönelik bir destek atamamız lazım.
yoksa daha çok başlık açar bilesiniz!
faşizmi felsefe edinmiştir birde.

(bkz: aferin! iyi yaptın)
hayvan aday adayı bile olmayan yazar. tek başına gitsin, ıssız bir adaya yerleşsin, bütün psikolojik tedavi masrafları benden.
son günlerde sırf doğruları söylediği için hedef tahtasına konan yazar.

kim ne havlarsa havlasın, ben doğruları anlatmaya devam edeceğim. çünkü benim kitabımda yanar dönerlik ve yalakalık yok. neysem oyum! bunu da herkes böyle bilsin!
(bkz: peki)
(#9970039) *
(#9970039)
sadece aday olarak kaldığı belli olan..
güzel içten harbi bir yazar.
evrim teorisi saçmalığına göre düşünürsek; şempanze
tüh, kürtlere laf söylemiş. kötü bir yazar bu, öldürülmesi gerek. nasıl kürtlere söz söyleyebilir? mesela burda sıçan her komünist gini abd ve israil için kötü sözler kullanmalıydı. onlar varken kürtlere söz söylemek normal olur mu? kürtler yahu, onlar bizim kardeşlerimiz, bi tanelerimiz, dağlarda özgürlük arayanlarımız, terör örgütü gibi şeylerin kurucusu olan sevimli insanlar. nasıl yaparsın bunu yazar, nasıl kürtlere laf edersin. böyle şerefli ve üstün bir topluluğa laf etmek sana yakışıyor mu?